Czerwcowe Szczęścia

15/05/09 08:42:50

Witam :lol: Ja jestem tu od początku i raczej aktywnie.Tylko przez ostatnie dwa miesiące mnie nie było bo zmieniałam neta i tak długo zeszło.Też bym chciała dalej z Wami być.Zalogowałam się ale nie mam dalej dostępu.Odpiszcie mi proszę czy dostanę wejściówkę czy nie?Pozdrawiam Was wszystkie. :wink:

Czerwcowe Szczęścia

14/05/09 08:38:28

Witam :D Czy ktoś mi poda adres nowego forum?Chyba że mnie nikt tam nie chce! :cry: :cry: betti25@vp.pl

Czerwcowe Szczęścia

03/03/09 12:20:59

Witam :lol: Kwiatku jak dziś się czuje Polusia? Adela ojoj :-{: Obawiam się że skoro dostałaś już wypowiedzenie to mogą mieć rację.Dobrze by było żebyś porozmawiała i poprosiła żebyś nie miała z paragrafem-będzie ciężko o pracę.Może pójdą Ci na rękę i Cię zwolnią na własną prośbę? :? Dla jubilatów 100buziaków :sss: :sss: :hbd: :bal: Muszę pochwalić moje dziecko-od piątku sama siada i obraca się na pupie w kółko :lol: :lol:

Czerwcowe Szczęścia

22/02/09 19:15:42

Dzięki Mmagda za obszerną odpowiedź :cmo: Jutro idę do apteki i też kupię tylko 100tabletek.Osiem lat temu schudłam bez większego problemu w ciągu ok roku 22kg-może to właśnie dzięki chromowi.Bo piłam jeszcze różne herbatki na odchudzanie-ziołowe,byłam na diecie trzynastodniowej,ograniczałam normalne jedzenie,a z racji tego że po pierwszej ciąży zrobiłam się straszny łasuch na słodycze to jak miałam ochotę to jadłam snikersa,a mimo to schudłam. :lol:

Czerwcowe Szczęścia

22/02/09 09:36:08

Witam :lol: Mmagdaw przypomniałaś mi o chromie-na mnie też działał kilka dobrych lat temu.Tylko mam problem:właśnie kilka lat temu było głośno o chromie że jest rakotwórczy i ja go wtedy przestałam łykać.Liczę Magda na Twoją wypowiedź w tej kwestii-może to chodzi o jakiś pewien rodzaj chromu :? -kurcze nie pamiętam :? Karotko ja sobie też robię szlaban na żarcie-kupiłam płatki Fitnes,nie jem pieczywa i chyba od dziś ziemniaków.Do tego piję Slim Figura.Oj przydałby się jeszcze ten chrom....A ze słodyczy będę czasami wcinać batonika Fitnes-tylko 90kalorii :lol: :lol: