Mamy "atopików"

23/01/09 23:09:56

heloo dawno mnie tu nie było, przestalam zważać na wysypkę malca (jest nadal taka jakby kaszka manna na ramionkach, czasem na nogach) i dla wszystkich matek : niech sobie sprawdzą i poczytają na temat ROGOWACENIA MIESZKOWEGO często mylone z alergią. moze ktoras z was znajdzie odp. skąd ta wysypka pozdrawiam

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

14/01/09 21:49:56

caroa aplazja? a co to takiego? mały tez wykrzywia nogi do środka, chyba.....cos tkaiego mial.....korytka? jejku...brzmi strasznie..... Zuzą nie przejmuj sie, Mati tez daje w kość, tylko przy innych obcych sie wstydzi, jakby znał was dłuzej to pokazałby różki :twisted:

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

13/01/09 22:51:33

Jakby ktoras chciała fotki to informuję ze jutro część z nich wywalę dla " bezpieczenstwa" wiec tylko dzis bedą widoczne dobrej nocki :D

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

13/01/09 17:43:07

a o której palnujecie te kręgle? bo ja jak juz to dopiero ok. 21 mogłabym byc, ale nie na 100%

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

13/01/09 14:21:14

haha, a mojemu wytarczyła drzemka w wózku w drodze powrotnej, moze przynajmniej w nocy bedzie lepiej spał :wink: , i co do cioci Agaty to Mati jak zobaczył Cię na fotce to odrazu wołał: ciocia :wink: