Ziółka i ziołopijki:)

25/07/12 18:01:45

Maju moje gratulacje!!! :flo:

Ziółka i ziołopijki:)

06/07/12 15:47:26

Hej dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy nawet nie wiecie jak to pomaga. Ja właśnie wróciłam ze szpitala, zabieg miałam robiony wczoraj ale musiałam zostać na noc w szpitalu, mimo moich błagań żeby mnie wypuścili do domu ale nie dali sie przekonac bali sie bo to trzecie poronienie i jeszcze dwurożna macica. Przynajmniej byli mili i wyrozumiali nawet pisemne zgłoszenie do urzędu wysłali bez zadnego 'ale" i specjalnie dla mnie robili zabieg więcej....no może troche ich zaszantażowałam bo powiedziałam, ze jak dzis mi nie zrobią zabiegu to wychodze z tego szpitala i chyba zadziałało chociaż anastezjolog nie był zadowolony... Dzisiaj umówiłam mnie i męża do Rudy Śląskiej na badania genetyczne i bardzo sie boje tych badań bo wiem, że jak wyjdą źle to nie ma na to leku. Sama nie wiem jak się czuję płaczę co chwile a potem mi przechodzi. Jestem w tym wszystkim tak zdeterminowana do dalszej walki, że aż sama się dziwię!!!

Ziółka i ziołopijki:)

03/07/12 12:16:41

Olusia raczej nie wybieram się już do zadnego lekarza w szpitalu i tak zobaczy mnie co najmniej dwóch lekarzy... wizyte u specjalisty w Katowicach umówiłam na sierpień. Po trzech stratach na pewno nie wybiore sie juz do zwykłego lekarza ginekologa.

Ziółka i ziołopijki:)

03/07/12 10:44:26

może jestem stuknięta ale umówiłam się dzisiaj na wizyte w klinice Provita w Katowicach, intuicyjnie wybrałam lekarkę....jakos podniosło mnie to na duchu choc nie wiem co można jeszcze zrobić...słyszała może któraś z Was dziewczyny jakies opinie o tej klinice???teraz jeszcze muszę tylko napisac pismo do szpitala aż mi łaskawie wystawią pisemne zgłoszenie bo oni mają z tym straszne problemy...co za ludzie!!!

Ziółka i ziołopijki:)

02/07/12 20:48:09

Witajcie dziewczyny właśnie przyjechałam od lekarza i niestety nic z tego nie bedzie.....serduszko przestało bić:(((rozwijał się prawidłowo do 8 tc a potem coś sie stało. Widziałam jego głowe tułów nawet kończyny były widoczne... nie wiem skąd mam siły jeszcze pisac o tym na forum chyba jestem w szoku na dodatek nie potrafie uronic ani łzy.........to mój trzeci aniołek!!!jak tu wierzyc ze bedzie dobrze co ja mam robić!!!!!w srodę ide jeszcze na jedno usg na lepszy sprzęt bo lekarz nie był pewny ale ja już wszystko wiem:((