czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

27/03/09 14:25:02

Bardzo dobry pomysł z tym prywatnym forum (podczytywanie - skądś to znam :? ), szkoda tylko, że tutaj życie zamarło. A na spotkanie dziś nie dam rady. Jeżdżę z Hanią na zajęcia na basenie w piątki. Może następnym razem.

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

27/03/09 01:33:58

Hej Witam wszystkie nowe forumki. Nie zaglądałam na forum od kilku miesięcy a tu takie pustki i cisza.. :? Gdzie was wywiało :)

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

07/11/08 02:57:48

Witajcie dziewczyny Nie było mnie tu u Was prawie pół roku :) Tak siedzę już od godziny, oglądam zdjęcia dzieciaczków i po prostu SZOK!!! Wszystkie się tak zmieniły.. już chodzą i łobuzują ;) Moja mała też już biega i przestawia wszystko do góry nogami. Danita widziałam ostatnio was a właściwie Milenke i twojego męża w Plazie - Milenka wyglądała po prostu jak mała księżniczka - nawet moja siostra zwróciła na nią uwagę choć jest antydzieciowa jak na razie :) A tu moja Hanna [url=http://imageshack.us:1j6uvqdt] [/url:1j6uvqdt]

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

06/07/08 14:31:12

Witajcie Ja znowu tak na szybko tylko ;] Dziewczyny możecie polecić jakieś lokale w Rybniku gdzie można by zorganizować roczek? Zdecydowaliśmy się na lokal, trochę późno bo to już w sierpniu, ale mam nadzieję, że coś jeszcze znajdę. Superaśne dzieciaczki :) Milenka rzeczywiście się zmieniła, wyciągnęła się chyba - zgrabna laska ;) A Zuzia - ach te duże, ciemne oczy.. maria82 - no to szybko zaczęła Agatka dreptać, moja Hania na razie robi sama po 4-5 kroczków i potem siada na pupę ;] A w ogóle to muszę się pochwalić, że dziś rano moję dziecię powiedziało mama. I chyba całkiem świadomie bo od jakiegoś czasu już woła tata, cii na kotka i parę innych. A zrobiła to z takim wysiłkiem - myślałam, że się rozpłaczę z radości hihi.. ;) A tu moja Hanna: [url=http://imageshack.us:jpgzgvic] [/url:jpgzgvic]

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

09/06/08 00:47:07

Iwona no to super z tą sąsiadką, zupełnie inaczej niż ktoś obcy ot tak z drogi.. Gdybym ja miała taką znajomą osobę to pewnie inaczej by się decyzje potoczyły.. Aleksandra nie wygłupiaj się z tymi 5 kg ;) u mnie miesiąc po porodzie było 17+ i schodziło przez 6 miesięcy.. A malutka prześliczna :) Danita dzięki za info o okuliście. Muszę się wybrać z Hanią bo jakoś jej lewe oko zezuje i mam wrażenie, że coraz bardziej. A co do Milenki to dobrze, że się sama odstawia, przynajmniej później nie będzie problemu - Hania też mi tak zrobiła, że za dnia przestała się zupełnie interesować piersią, piła tylko w nocy przez sen. Aż w końcu przestała się w nocy budzić do picia i się skończyło. Chociaż z drugiej strony było mi strasznie żal, że już mnie nie chce :) Pppa duży urósł Ci ten Kubuś, a ja myślałam, że moje dziecię dużo zjada ;)