Wczesne wykrycie ciąży cz.II (2)

04/04/16 22:56:47

jakoś tak zajrzałam tu z sentymentu... pozdrawiam wszystkie serdecznie :D :D :D :cmo: Czy Wy wiecie ile to już lat minęło...?? Mój Kamil jutro pisze sprawdzian szóstoklasisty! :shock: A Filip kończy 9 lat w tym roku... A tu widzę kilka z Was ma jeszcze więcej pociech. Super. Gratulacje!!! I jeszcze raz - pozdrowienia i uściski dla Was... Czy ktoś tu jeszcze zagląda???

Wczesne wykrycie ciąży cz.II (2)

02/11/12 12:51:01

Cześć :) Dziobaczku - Anulka śliczna, to już prawie 2 lata... szok! Dzieci rosną... Mój Kamil skończył tydzień temu 9 lat, Filip w sierpniu 5 lat! Wierzyc się nie chce... Forum już chyba rzeczywiście nie odżyje :( wszyscy zabiegani i zajęci własnymi sprawami... Ja w każdym razie co jakiś czas podglądam, żeby sprawdzić czy może jednak coś się ożywiło ;) pozdrawiam serdecznie :)

Wychowywanie bez telewizora - więcej plusów czy minusów??

06/02/12 23:26:33

co ja bym dała, żeby mój synuś skupił się dłużej na tv i obejrzał chociaż raz jedna bajkę do końca, a nie minuta i tyle... Ja chciałam Was poprosić o wsparcie, bo u nas wszystko potoczyło w nieoczekiwanym kierunku...zresztą jeśli ktoś tu może zajrzy - to proszę o wsparcie dla nas: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 91#5712691 I pamiętajcie.. jeśli czujecie, że coś idzie nie tak w rozwoju Waszego dziecka - sprawdźcie WSZYSTKO co Was niepokoi, jeśli czujecie, że trzeba iść do psychologa - idźcie, do psychiatry - idźcie, do kogokolwiek czujecie, że trzeba - idźcie... lepiej sprawdzić za dużo niż przegapić istotne szczegóły... Ja sprawdziłam wszystko i jesteśmy teraz na dobrej drodze do sukcesu... z pomocą dobrych ludzi :) Pozdrawiam serdecznie :)

Nocnik

06/02/12 23:22:38

hej, jeśli ktoś jeszcze tu zagląda, to przesyłam apel do wszystkich mam, którym coś nie podoba się w rozwoju dziecka... Jeśli czujecie, że coś idzie nie tak w rozwoju Waszego dziecka - sprawdźcie WSZYSTKO co Was niepokoi, jeśli czujecie, że trzeba iść do psychologa - idźcie, do psychiatry - idźcie, do kogokolwiek czujecie, że trzeba - idźcie... lepiej sprawdzić za dużo niż przegapić istotne szczegóły... Ja sprawdziłam wszystko i jesteśmy teraz na dobrej drodze do sukcesu... z pomocą dobrych ludzi :) U nas właśnie wszystko potoczyło w nieoczekiwanym kierunku...zresztą jeśli ktoś tu może zajrzy - to proszę o wsparcie dla nas: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 91#5712691 Pozdrawiam serdecznie :)

23-miesieczne dziecko nie gryzie, nie chce mowic

06/02/12 23:11:23

hej, ciekaw Juga co tam u Was, kilka lat minęło... ;) U nas potoczyło się w nieoczekiwanym kierunku...zresztą jeśli ktoś tu może zajrzy - to proszę o wsparcie dla nas: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 91#5712691 Pozdrawiam serdecznie :) I jeszcze rada - jeśli czujecie, że coś idzie nie tak w rozwoju Waszego dziecka - sprawdźcie WSZYSTKO co Was niepokoi, jeśli czujecie, że trzeba iść do psychologa - idźcie, do psychiatry - idźcie, do kogokolwiek czujecie, że trzeba - idźcie... lepiej sprawdzić za dużo niż przegapić istotne szczegóły... Ja sprawdziłam wszystko i jesteśmy teraz na dobrej drodze do sukcesu... z pomocą dobrych ludzi :)