Zostać mamą w 2016 roku

16/11/15 13:50:52

Witam kochane ;) Chciałabym również zostać mamą w 2016 :) Obym się jeszcze zmieściła :) Zacznę starania co prawda za 2 mies ( 16.10 straciłam fasolcię) ale z chęcią Wam pokibicuję ;) Jak na razie wsuwam Folik, witaminki i odliczam dni :) Szaruga gratuluję! Życzę spokojnych 9miesiecy ;)

Majóweczki 2016

16/11/15 13:29:07

Hej Jenn ;) Co tam u Ciebie Kochana? Fiu! To już 10tc idzie widzę ;) Ale fajnie :) Brzusio pewnie zaczyna rosnąć :) Nam mija dziś miesiąc od ... :cry: i dziś pierwsza @ Mam nadzieję, że kolejne 2 mies zlecą mi równie szybko. Niebawem święta więc będzie harmider i pewnie nim się obejrzę będzie Nowy Rok i zielone światełko ;) Już nie mogę się doczekać :) Jak na razie zaczęłam wsuwać Folik i witaminy :)

Majóweczki 2016

27/10/15 20:19:11

Dokładnie tak było i ze mną :lol: Niby myśleliśmy swego czasu o trójeczce ale teraz gdy moje miśki podrosły to nie myślałam o kolejnej ciąży. Zrobiło się wygodnie bo chłopcy zajmują się sobą, a ja mam chwilę dla siebie. A żeby było śmiesznie to jeszcze w sierpniu podczas rozmowy z wieloma klientkami mówiłam, że już raczej się nie zdecyduję na kolejne dziecko. Ledwo wróciłam do pracy (jakieś 4 mies temu :) ) Jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to byłam w strasznym szoku. Nie wyobrażałam sobie jak to wszystko pogodzę: szkoła dzieci, praca, dom i maluszek... Powiem szczerze, że nigdy nie zapomnę reakcji moich chłopców i męża na pozytywny wynik testu. Oni tak się cieszyli, skakali, ściskali mnie kiedy ja się z tego szoku popłakałam :) Następnego dnia już wszystko się zmieniło pod maleństwo- wspaniały czas. Mój starszy synek nie pozwalał mi nic nosić prócz gum do żucia, a młodszy pilnował żebym wcześnie chodziła spać aby dzidziuś mógł rosnąć :lol: Pokochaliśmy to nasze maleństwo od samego początku. Stratę również bardzo przeżyli. Ostatnio wspólnie wybraliśmy figurkę aniołka który w rączce trzyma lampion. Dzieci co wieczór każą zapalić światełko dla dzidziusia. Wciąż na niego czekają... Tak więc ta mała kruszynka tak nam przewróciła świat do góry nogami, że mnie umiemy go odkręcić ;) Nie wyobrażam sobie teraz nie mieć trzeciego dzieciątka. Będziemy się starać. Czekam z niecierpliwością na wizytę u mojego gin i zobaczymy co powie. Boję się, że będzie jak mówisz- psychika nie pozwoli. Już widzę, że mam fioła na kcie ciąży. Zamówiłam książkę "Jak zaplanować płeć dziecka" :) Będę próbować " na dziewczynkę" :) A jak brzusio? Leżysz wciąż?

Majóweczki 2016

26/10/15 20:14:30

Tak, to była druga moja spirala. Wcześniej miałam przez 5 lat. Kiedy minął termin ważności wymieniłam ją na nową- 10letnią. To było w maju... W sierpniu zaszłam w ciążę ku ogromnemu zdziwieniu. Po badaniu i usg lekarz stwierdził, że podczas moich obfitych miesiączek wkładka musiała wypaść. Tak to w skrócie było ;) A dlaczego pytasz?

Majóweczki 2016

25/10/15 21:08:12

hehe no na ja czerwcówki wbiłam się już dłuższy czas temu ;) Dziewczynki fajne więc się przenosimy ;)