Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

30/07/07 10:14:49

MOZZI : ból piersi to był mój pierwszy objaw. Też czasem piersi bolały mnie przed @ ale dwa tygodnie przed to trochę było za wcześnie. Zaczęły mnie boleć jakieś 5 dni po owulacji. Teraz jestem w 7 tygodniu:) Powodzenia. TUSIACZKU : natura to tak wszystko sprytnie wymyśliła, że dzięki hormonom nic po za dzieckiem nie jest ważne. Nawet hobby, które do tej pory wypełniało cały wolny czas. Zmiana stylu życia o 360 stopni. Póki co jestem wciąż bardzo zmęczona i strasznie żałuję, że nie mam możliwości wzięcia urlopu bo przespała bym tydzień :)

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

26/07/07 15:21:37

Matko jak ja nienawidzę tego liveboxa - napisałam wiele i przy wysyłaniu mnie wyrzuciło :evil: Misiuuu koniecznie napisz co u Ciebie!!!!!!!! Tusiaczku : ech spisałam się i teraz już mi się nie chce :) Wyniki mam dobre, beta rośnie, podbrzusze boli aż łzy się czasem cisną do oczu. I walczę z niewytłumaczalnym zmęczeniem co przy moim dotychczasowym, aktywnym trybie życia jest dość trudne. Wjeżdżałam rowerem na szczyty w Beskidach a teraz ledwie wychodzę na 4 piętro. Z niecierpliwością czekam na następną wizytę u gina czyli za jakieś 4 tygodnie. Wtedy będzie już coś widać :)

Mam Fasolke :):):)

23/07/07 12:02:57

Hej dziewczyny, Mam pytanie. Czy wyniki Beta HCG są podawane od dnia zapłodnienia czy od dnia ostatniej @? Wyszedł mi wynik 5700 w 5 tygodniu (od daty ostatniej@). Dziś zrobiłam drugi ale jeszcze nie mam wyników.

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

20/07/07 14:11:20

Angelika objawy związane z ciążą to bardzo indywidualna sprawa. Mi ból piersi i podbrzusza dokuczał już tydzień po zapłodnieniu mimo, że objawy pojawiają się podobno w 6 tygodniu ciąży. Nie miałam ciemniejszych sutków i nie mam do tej pory. Często zdarza się jednak, że te dolegliwości pojawiają się bo się obsesyjnie chce albo nie chce zajść w ciążę. Coś mi się wydaje, że musisz poczekać do terminu @ i jak nie przyjdzie to zrobić test. Wiem że to marne pocieszenie bo to będzie kilka dłuuuuugich dni ale nic innego zrobić właściwie nie możesz. A robienie testu przed @ jest stratą kasy. Często nic nie wykazuje. A czasem wykazuje wczesną ciążę, która się potem sama wchłania. Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli.

Mam Fasolke :):):)

20/07/07 10:43:11

Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z was miała w ciąży objawy typu ból podbrzusza?? Dokuczają mi takie lekkie bóle nie cały czas ale tak ze dwa razy w ciągu dnia. Jestem w 6 tygodniu i nie wiem czy to normalne.