Ciężarne z Torunia

01/08/08 22:37:17

Boyka- faktycznie, jakiś czas nie pisałam... do dnia dzisiejszego nie urodziłam :( niestety :( dokuczają mi bóle krzyżowe ze skórczami nieregularnymi. Jeśli nie urodzę do niedzieli/poniedziałku idę do szpitala ze skierowaniem w niedzielę popołudniu. Chyba mój mały to prawdziwy "Lew" uparciuch z niego :twisted: Ninka74- dużo zdrówka dla Ciebie i Kubusia :sw: :an: :sw: Krzysimonia i Atena26- faktycznie na mnie już czas od tygodnia... i nic... ciekawe czy któraś z Was mnie wyprzedzi ? :roll: :oops: Krzysimonia- z tym skierowaniem do szpitala to lekarze ginekol. praktykują różnie... ja np. mialam sie pojawić wczoraj czyli w 41tc na ktg i na badaniu + po skierowanie do szpitala Patusia- Gratulacje dla Ciebie i Hubercika, duży chłopak z niego :mis: :sw: :mis:

Ciężarne z Torunia

26/07/08 13:41:45

Kami25- witaj na forum:) Malina77- GRATULACJE !!! :) czekam na zdjęcia Twojej Aleksandry :) Boyka- u mnie dzisiejszej nocy również nie zaliczam do tych przespanych... skórcze były przez cały dzień z różną częstotliwością :( zrobiłam obiad, wykąpałam się i poszliśmy wieczorem na koncert Sofy, mały zaczął w brzuchu szaleć, po drodze lody i na koncert fontann i znowu zaczął szaleć... chyba nie wiedział co się dzieje, bo nasłuchał się wczoraj 2 rodzai muzyki, zupelnie odmiennych... cały czas łapały mnie skórcze, wracając do domu nasiliły się pojawiały się co 5,7-15 minut i akcja z bólami krzyżowymi trwała do 3-4 nad ranem... Jakoś się "trzymam", ale trudno jest już teraz o komfort. Chyba następuje kolejnym przełom do porodu :)

Ciężarne z Torunia

24/07/08 21:19:59

Mancia- jakaś konkretna zmiana fryzury ? czy tylko małe odświeżenie ? Boyka- u mnie nie wiem jak teraz, ale jak byłam 2 tyg. temu u lekarza to nie mialam żadnego rozwarcia. U mnie tez wszystko gotowe i czeka na małego :), a on nic... :( a Wczoraj jeszcze przesadzałam 8 kwiatów i jakoś zdążyłam :) Krzysimonia- na pewno poinformuje jak już będę "po"... a z tym optymizmem bywa w rzeczywistości różnie :( są chwilę załamania, bezradności itp.

Ciężarne z Torunia

24/07/08 12:25:01

Mancia- i jak po wizycie u fryzjera ? bo to chyba dzisiaj mialaś pójść ? Krzysimonia- samopoczucie przed porodem ? hmmmm :( u mnie to już od ponad 5-6 tyg. się wszystko przystosowuje (bóle krzyżowe, ból w okolicy warg sromowych, skórcze w podbrzuszu itp.) Szkoda, że nie można wiedzieć kiedy ta godzina "ZERO" wybije ?!:( Rzeczywiście większość kobiet rodziła i będzie rodzić i przeżyły :), więc i My damy radę !! Dla mnie najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe i wszystko zakończyło się HAPPY END-em, a o bólach podobno bardzo szybko się zapomina. Na szkole rodzenia mówili nam, że My - ciężarne jak już wejdziemy na porodówkę to wyjdziemy dopiero po porodzie, a nasi M mogą w każdej chwili opuścić salę ;) Agoosiaa- słyszałam, że na Rubinkowie jest gość, koło Clubu 66, który fajnie strzyże i farbuje i podobno niedrogo :) czy myślimy o tym samym ;)? Jeśli możesz zdradzić to gdzie Twój znajomy otwiera salon fryzjerski ? Boyka- polecam na Rubinkowie Studio SunFlower i Studio Velaves na Bydgoskim.

Ciężarne z Torunia

23/07/08 10:35:35

Boyka- jeśli nie byłaś, to wybierz się, polecam, na pewno lepiej sie poczujesz :) taki relaksik Mancia- jeśli zgadzasz się z moim poprzednim postem, to się cieszę :lol: ...czekam na relacje po fryzjerze, nigdy nie byłam tam gdzie Ty idziesz, ja od lat mam swojego stałego fryzjera i nie zamierzam zmianiać :) Boyka i Mancia- gdzie zamierzacie rodzić na Bielanach czy w Chełmży ?