czy to zęby czy coś poważniejszego?Proszę o pomoc

29/10/08 14:02:15

Naprawde juz nie wiem co mam robić? Pójde do innej pediatry to znowu zleci mi tysiąc badań, a druga powie, że dziecko nie nadaje się do leczenia i , że trzeba przetrwać. Poczekam jeszcze do następnego tygodnia i zobacze sytuacje. Wiecie może jaki czas wyżynają się górne zęby, moje serduszko męczy już dwa tygodnie i nic nie czuje jak jej masuje dziąsła?

czy to zęby czy coś poważniejszego?Proszę o pomoc

29/10/08 10:35:32

zastrzyki były na kaszel i katar. Stan podgorączkowy teraz ustąpił, ale znowu jest kaszelek. Zauważyłam, że częściej pojawia się jak się zmęczy np. w trakcie zabawy.

czy to zęby czy coś poważniejszego?Proszę o pomoc

28/10/08 13:43:03

pediatra twierdzi,że to nie od zębów.Za każdym razem mówi, że dziąsełka są bardzo napuchnięte i przepisuje kolejne zastrzyki.Coś tu jest nie tak. Nie wiem może zmienie pediatre.Mam już doś biegania co tydzien po lekarzach i słuchania tego samego i kolejnych zastrzyków.

czy to zęby czy coś poważniejszego?Proszę o pomoc

28/10/08 13:21:59

Witam Wszystkich!! Moja córcia 7,5 miesiąca od miesiąca miała stan podgorączkowy. W szóstym miesiącu wyszły dwa dolne ząbki. Od tego momentu jest problem. Co dwa tygonie jest kaszel, zatkany nos a ostatnio gardło i znowu zastrzyki. Podejrzewam, że te częste infekcje są od zębów, a nosek od suchego powietrza w domu.Robiłam wyniki na krew, posiew, kał i alergie z krwi i wszystkie o.kWczoraj tak strasznie zrywała się w nocy z płacem i trzyma się za policzek i nie dała położyć się spowrotem do łóżeczka.Ledwo co główka dotkła materacyka odrazu był przeraźliwy płłacz.Wkłada wszystko do buźki i szoruje.Przy obfitszym ślinieniu znowu pojawił się kaszelek i chrapanie,a to dopiero dwa dni od zastrzyków. Nie wiem jak mam już jej pomóc.Daje gryzaki, smaruje dziąsła i jak trzeba to paracetamol w syropku albo w szopku.

nie wiem jak interpretować zachowanie mojego skarbeczka

16/06/08 11:36:39

Robiłam badanie moczu i wyszedł dobry.Hemoglobina dobra.Lekarka powiedziała, że jak ne przejdzie prężenie to zmiana mleka.Podobno nutramigen to najlepsze mleko, nie wiem co ona bedzie jadła. W piątek zrobiła mi kupe ze śluzem alek pediatra stwierdziła ze to normalne od śliny i zatkanego noska.Wczoraj zrobiła zieloną kupę i w nocy dostała kolke.Martwie sie coraz bardziej bo nie podoba mi sie to jej jedzenie i takie zachowanie.Dalej podciąga nóżki i boli ją brzuszek.Nie wiem do którego lekarza mam się zgłosić żeby doradził co robić.Może jeszcze odczekać do 4-tego miesiąca?