Olejki eteryczne

28/02/17 18:10:55

A powiecie coś o tych olejkach na przeziębienie? Jakie to konkretnie i jak je stosować?

Dzieci w różnym wieku nie chcą spać/boją się

29/01/17 20:21:34

No u nas chyba działa wyobraźnia,syn ma prawie 4 lata i nie zaśnie sam. Nie przeszkadza mi to chociaz coraz częśniej chciałabym aby jednak sam się położył ;) Ale pewnie to kwestia miesięcy i będę tęsknićza usypianiem go ;)

Ile trwa bunt dwulatka?

30/11/16 18:53:28

Nie da się jednoznacznie określić, najważniejsze jest żeby być wtedy przy dziecku i go wspierać. Tak żeby miało cały czas poczucie bezpieczeństwa

Jaki prezent dla 4-latki, która ma wszystko ??

30/11/16 18:50:49

Wydaje mi się, że takie listy można samemu zrobić ;) tak samo jak nagrania, wystarczy tylko dobry strój ;) Widziałaś klocki interaktywne App Toys z Chicco? Ja się niedawno z nimi spotkałam u chrześnicy która jest w wieku Twojej córki, i generalnie można powiedzieć klocki jak klocki, ale są tak specjalne zrobione, że jak przyłożysz tablet do nicjh to klocki "ożywają" na tablecie :D można przy tym spędzić godziny przy dobrej zabawie :) ściągasz darmową aplikację i zabawy nie ma końca. Ona miała akurat ciasteczka ponieważ, mocno się tym interesuje, ale wiem że są też inne wzory. Ja mam syna więc nie bardzo pomogę z innymi zabawkami, ale widziałam że w przedszkolu dziewczynki mają szał na Elsę i Psi Patrol ;)

Wakacje bez dzieci - co myślicie?

25/07/16 10:15:55

My jedziemy w tym roku pierwszy raz sami, boję się trochę ale wiem, że synek sobie poradzi lepiej niż ja :D