Rozejście spojenia łonowego.. :(

20/03/09 21:37:26

czesc dziewczyny!! ja mam inny problemik, jestem w 21 tyg ciazy i od jakiegos czasu zaczełam miec bolesci. bola mnie koci miednicy poprostu w kroku, ciezko mi jest chodzic, wstwac i jak sie przekrecam w nocy to tez sie mecze i jest to straszne. zaczelam sie martwic tym, czy nie za wczesniej te pobolewania sa, bo sadze ze to tzw rozejscie sie miednicy. co wy na ten temat sadzicie. pomozcie.

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

18/02/09 07:41:39

mnie tez sie zmienił termin porodu na 3 sierpnia, a miałam na 31 lipca. to faktycznie malenstwo uparte, nie chciało rodzicom pokazac kim jest..... ciesze sie sysa2 ze jest wszystko oki. moja tez ma wszystkie narzady. pozdrawiam własnie czuje jak mi w brzuszku skacze...

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

17/02/09 17:36:34

sysa2 to szybko napisz jak było na USG, sama jestem ciekawa. czekam. bys widziała mojgo męża jak sie ucieszył jak byliśmy na usg i dowiedzielismy sie ze córka :lol: a moja mama to az zaczeła krzyczec ze szcześcia. hahahaah :lol:

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

17/02/09 14:23:24

-------------------------------------------------------------------------------- czesc dziewczyny!!! byłam wczoraj na USG genetycznym extra przezycie, malenstwo rosnie jak na drozdzach jest wszystko oki, serduszko pika pieknie, i starsznie jest ruchliwe. takie usg jest wspanialae lekarz mierzy dziecko yzn nozki (kosci) obietosc glowki, dł rączek, paluszków jednym słowem wszystko. najwspanialsza rzeczą jaką sie wczoraj dowiedziałam to jest taka że bede miała CÓRKĘ. :D :D :D :lol: :lol: :lol: buziaki dla WAS. sysa2 co sie nic nie odzywasz??

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

11/02/09 17:55:22

sysa2 Boże tyle wytrzymałaś???? ja bym pewnie gdzieś prywatnie wskoczyła żeby maleńswto zobaczyć. To faktycznie nie dziwie sie, że nie możesz się doczekać. Bo ja maleńswto widziałam 9 lutego i nastepny raz zobacze 16 lutego... hahahaha ale pewnie bedziesz wiedziała jaka płeć.