DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

13/12/07 18:35:10

Hej! coś jest jednak wtym że nie powinno się robić zbyt wcześnie Usg. ja byłam po skończonym 6 tyg wg OM i widziałam tylko pechęrzyk a teraz już drugi tydzień denerwuje sie strasznie i nie potrafie sie cieszyc tym że jestem w ciąży bo ciągle sie martwię czy aby nie jest to puste jajo płodowe. na kolejne usg ide za 4 dni. mdłości mam małe i tylko jak odczuwam głód, troche powiększyły mi sie piersi a tak poza tym wszystko ok i czuje się swietnie.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

10/12/07 15:51:59

Hej dziewczyny! powiedzcie mi proszę kiedy byłyście na pierwszym usg i co widziałyście na monitorku, bo ja byłam u lekarza tydzien temu a to był mój 6 tydz. i 1 dzień ciązy licząc od dnia ostatniej @ i na usg zobaczyłam tylko pęcherzyk, mam nadziję że to normalne, pęcherzyk był duży jakieś 15 mm. lekarz automatycznie przepisał duphaston "bo nie zaszkodzi a może tylko pomóc". dał skierowanie na badania ale pozwolił mi się jeszcze wstrzymać z ich wykonaniem. za tydzień ide znowu to byłby 8 tydz. i mam nadzieję że zobaczę cos więcej :roll: nie miałam na początku żadnych objawów, do tej pory ani razu nie wymiotowałam, ale śnadanie czasami mi w ogóle nie smakuje i robi mi się strasznie niedobrze automatycznie jak poczuję głód, wtedy zjadłabym konia z kopytami, ostatnio mdliło mnie od perfum mojego chłopa ble... a cerę mam bardzą ładną ani jednego syfka, to nic, tyle ode mnie, odezwe się na pewno i mam nadzieję że w koncu cos zobaczę za ten tydz. (już się nie moge doczekać!!!!!!)

pęcherzyk na usg

05/12/07 18:29:31

dziekuję :D podniosłyście mnie na duchu. muszę wierzyć że wszystko bedzie dobrze

pęcherzyk na usg

05/12/07 16:48:09

Hej dziewczyny! co o tym sadzicie? byłam ostatnio na usg w 6 tyg i 4 dniu ciąży, lekarz potwierdził ciąże a na usg było widać ładny duży pecherzyk 15 mm ale nie dostrzegł zarodka :? , więc nie kazał się na razie martwić i przyjść za 2 tyg. i dał duphaston. jednocześnie dodał że ma nadzieję że jednak coś wkrótce zobaczymy. po powrocie do domu miałam czarne mysli i kompletnie sie rozkleiłam, taką miałam nadzieję że cos zobaczę na tym usg, chciałam powiedzieć już całej rodzinie a tu musze jeszcze czekać. może miałam później owulację i mój zarodek jest młodszy niż powinien? często spóźniał mi się okres. podobno w 6 tyg. zarodek jest wielkości ziarnka pieprzu. czy któraś z was też tak miała że na pierwszej wizycie zobaczyła pusty pecherzyk :?: dzięki z góry za odpowiedź i pozdrawiam

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

28/11/07 19:24:18

hej dziewczyny!właśnie wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży :D i wyliczyłam sobie termin na 23 lipca, także dołączam do was. w przyszły poniedziałek ide do lekarza! pozdrawiam wszystkich! (BOŻE JAK SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!)