* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * (2)

25/12/11 16:36:57

Wesołych Świąt! Serdeczne życzenia wielu radosnych chwil z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Styczniówek, dzieciaczków i waszych rodzin!

* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * (2)

17/11/11 15:13:07

A zimno, zimno... Styczniówki albo zapracowane albo z 2 dzieci i czasu nie ma pisać (ja w tej grupie jeszcze)... A może napiszecie co dzieciakom na prezenty szykujecie (albo czym się najlepiej bawią - będzie inspiracja dla innych co tych zabawek nie maja jeszcze...) bo ja właśnie w tym temacie teraz siedzę... i nie wiem co wymyślić bo 4 latki to już chyba wszystko prawie mają z zabawek... U nas najlepiej Olo bawi się kolejką Tomkiem i w dalszym ciągu tor samochodowy z Wadera plus układanie puzli ... a i lubi grę "króliczki" ("Funny bunny").

* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * (2)

24/03/11 22:29:11

Witam! :D Marta - długo by pisac jak :lol: ważne że się udało, no a z drzemkami tak wlasnie ma - teraz np prawie miesiąc bez drzemek i sam spał ale w poprzednim tygodniu juz miał koszmary i przychodzil do mnie więc od 3 dni spi w dzien i jest ok. tylko ze budzi mi sie o 6:30 :? bez wzgledu na to czy poszedł spać o 22:30 (jak ma drzemkę) czy o 21:00 (jak nie ma drzemki.... :roll: Kamadu - fajnie z dniem otwartym - u nas był w lutym - mały szalał i wogóle fajnie bo dużo dzieci było :D Wychodzicie na dwór jak to promieniowanie ma do nas dojść?

* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * (2)

21/03/11 22:31:35

Hej! :D Wreszcie wiosna! :D Po tych śniegach i mrozach w tym roku to juz chyba kazdy miał dosyć zimy... Wreszcie mozna długie spacerki zaliczyć :D Chociaz akurat dzisiaj to u nas więcej młodzieży na placach zabaw dla dzieci niż dzieci... Esterko i jak tam artur z kupkami? U nas nawet nie wiem jaki kolor bo robi do kibelka i sam wszystko więc tylko jak mówi że go brzuszek boli to wiem że cos nie tak. A zmiana koloru u nas zazwyczaj bywała po np szpinaku :lol: U nas ostatnio (nie pisalam żeby nie zapeszyc) ale Olo juz od początku lutego ładnie spi sam :D Tylko niestety jak kilka dni nie śpi w dzień to zaczyna w nocy płakac (chyba jest przemeczony i ma wtedy jakies koszmary) więc musze pilnować żeby co jakis czas spał w dzien... Ale i tak jestem zadowolona bo juz myslalam ze tak będe wstawać do niego w nocy dopóki do szkoły nie pójdzie :lol:

* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * (2)

14/03/11 21:24:37

Hej! :D Aaa ja tez sinupret w tabletkach brałam ale nawet nie wiedziałam ze jest w kroplach i ze mozna dla dzieci stosować... Jak to z forum mozna się wiele dowiedzieć... MartaKS - u nas miałam taki problem (zatwardzeniowy) jak Weronika nie chciała mi nic pić tzn przestawiała się z cyca na normalne jedzenie ale pić za nic nie chciała. Dopiero jak załapała picie ze słomki to jej się poprawiło. A lactulosa to u nas zadziałała dopiero po 2 tygodniach i jeszcze kolejne 2 brała żeby się unormowało... Estera - niestety nie znam takich sklepów... Ja jak kupowalam coś w takim sklepie to na ceneo najpierw i sprawdzałam ile sklep ma opinii i oczywiście czy sa pozytywne... ale juz dawno nic nie kupowałam...