"Stycznióweczki 2009" :):)

28/01/09 15:37:22

[quote="kocmołuch":keexbk33]nie chcemy wam mieszać na tym forum, poprostu Aska tak nam sie dała we znaki, że chcialyśmy jej tutaj (bo nie mamy innej możliwości) napisać co o tym sądzimy ja znikam papa
Jak masz odwagę napisać takie posty jak wyżej, to miej odwagę podać prawdziwego nicka, to samo dotyczy Twojej koleżanki, obie macie po 2 posty, więc raczej to ściema albo się podszywacie pod kogoś. Tak na marginesie, o czym mamy pisać na tym forum, jak nie wózkach, brzuchach?? Forum nazywa się e-mama jak nazwa wskazuje, więc trudno wymagać abyśmy pisały o tym, która ma ładniejsze kwiatki czy firanki w domu. I jeszcze jedno jakbyście chciały coś Asi napisać, to na logikę można na priw prawda? Pomyślcie co piszecie, bo jak na razie to nie ma w tym za grosz logiki;). Tylko Wasze słowa, które niewiele są warte :shock:

po terminie...

26/01/09 12:14:43

No proszę a myślałam, że tylko ja mam takie odczucia odnośnie styczniówek.

"Stycznióweczki 2009" :):)

24/01/09 22:22:07

[quote="ania243"] Widocznie Kraków musi się wyróżniać, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wszystkie 3 trafimy na porodówkę w jednym dniu w jednej godzinie i się pobijemy o sale do porodów rodzinnych :lol: Wszystkie tv o nas powiedzą i będziemy sławne :D :D :D :D :D :D :D taaa śmiech przez łzy :cry:

"Stycznióweczki 2009" :):)

24/01/09 21:10:51

Ania 243, Potfur uszy do góry. Potfur Ty dopiero dzień po terminie, Ani do terminu jeszcze brakuje a ja już tydzień się bujam i nic. Miałam być w szpitalu w środę, potem, że w poniedziałek dziś po ktg mi powiedzieli, że najlepiej będzie jak przyjadę w środę. Na ktg ani pół skurcza, ostatnie usg miałam ponad 2 tyg temu i nikt nie chce zrobić kolejnego- zastanawiam się czy nie pójść prywatnie. Lekarz mnie dobił jak go zapytałam, czy od środy będą wywoływać: to mi powiedział, że wywoływać to można ale wymioty :evil: a nie poród, będą mnie obserwować i ewentualnie może coś podadzą aby ruszyć macicę. Jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów w olbrzymim dole, rodzina też daje do wiwatu ze swoimi durnymi pytaniami. Nic tylko lać każdego kto mi zada jakiekolwiek pytanie związane z porodem :evil: :evil:

"Stycznióweczki 2009" :):)

24/01/09 11:10:15

[quote="o_kropka"] Tak sobie pomyślałam, ze moze utworzymy nowy wątek w dziale "kobiety z dziećmi" ? W koncu już mamy nasze bąbelki i dużo tematów z nimi zwiazanymi? Moderatorka sama przenosi cały wątek jak się wszystkie rozpakują, tak jak zrobiła z grudniówkami. I jest całość od testu ciążowego aż do końca świata