Czerwcówki 2007

13/01/09 15:32:31

Witam!!! bardzo dawno nie odwiedzałam forum, a raczej nigdy nie byłam dobra uczestniczką dyskusji, ale teraz mam pytanie.,, Potrzebuję informacji, czy któraś z mam zajmuje siępracą w domu, i czy mogłaby w związku z tym polecić mi jakąś firmę która mogłaby dać mi jakieś zlecenie...obojętnie co...byleby grosz był... Bardzo prosze o info...Mogę nawet skręcać długopisy, przerpisywać prace..., wysłałam mnóstwozapytań o pracę, ale albo trzeba coś wpłacać, albo zero odeZwu

niejadek

10/11/07 13:50:47

wszystkie mleka, które są dostępne próbowałam. A badania tez przeróżne robiłam.Mocz, morfologia, usg brzuszka, cukier itp..Lekarz(nie jeden) mówi, "jak nie chce niech nie je, jak zgłodniej, to zje"Ale ja widze jak go nakarmie, czasami z krzykiem, że on potem zaczyna się śmiać i jest spokój jakieś 3-4 godz, kiedy znowu jest głodny, a nic nie chce przełknąć.

niejadek

09/11/07 20:04:31

od małego nie chce mleka.Szukam alternatywy w innych pokarmach, aby jadł cokolwiek.każde karmienie to katorga, a jak mam dawać jeść to, aż się boję.I nie wpycham mu na siłe, bo czasami je po 7 godz. przerwie.

niejadek

09/11/07 15:43:13

ja tez mam problem z niejadkiem.Mój Kubyś ma 4,5miesiaca i nie chce pic mleka. Od urodzenia pił tylko na śpiaco, ateraz nawet tak nie chce.W ogóle jadłby tylko dananka i sychy chleb.Kaszki, zupki, obiadki puree ryżowe i tego typu inne są nie do przełknięcia dla niego.Codziennie krzyk.Aż boję się na bilans w środe iść bo chyba nie przybiera,Juz nie wiem co mam mu dać, żeby jadł

Czerwcówki 2007

30/09/07 20:34:36

witam wszystkich!Rzadko udzielam się na forum, ale teraz czytając post anulaw , jakbym czytała o moim Kubusiu.Mleko ogólnie jest blee.Nawet potrafi to "wymówić"Ale odkąd dodaje mu kleik do mleka, i od kiedy dostaje marcheweczkę z ryżem, zaczyna pochłaniać mleko w ilościach jak na niego ogromnych.Co trzy godz. z zegarkiem w ręku w dzień i w nocy wypija 160ml mleka z kleikiem.Nie lubi zasypiać na rękach, tylko na boczku z pieluszką.Rośnie jak na drożdzach.Ma już 70cm, i 7500 waży, a w piatek dopiero 3 mies. skończył.Wcześniej jadł tylko na spiąco, jeszcze 1 tydz. temu musiałam go uspaćżeby o nakarmić.to było straszne, dziecko głodne, płacze, ale mleka nie ruszy, a jak uśnie, to wszystko co mu zrobiłam wypijał.Ale myślę,że teraz juz tylko lepiej będzie.