WROCŁAW-gdzie rodzić?

06/07/08 17:03:15

Witam, Dopiero co wróciłam ze szpitala na Dyrekcyjnej. W prawdzie leżałam na patologi ale zdążyłam zwiedzić też porodówkę. Musiałam czekać na łóżko a że trafiłam z bólami to musieli mnie gdzieś położyć. Moja opinia; porodówka wygląda okropnie, pierwsze wrażenie lekki szok. Jedna łazienka wspólna, sale przedzielone zasłonami, łóżka też mają wiele do życzenia. Jest osobna sala do porodów rodzinnych. Są tam dwa łóżka przedzielone zasłoną a jeżeli ktoś chce mieć poród rodzinny to po prostu jest w niej tylko jedna rodząca. Sanitariat całkiem przyzwoity. No i chyba najważniejsze czyli personel. Krótko mówiąc nadrabia wszytko. Niesamowicie sympatyczny i pomocny. Widząc moje przerażenie robił wszystko żebym się oswoiła z sytuacją i podnosił mnie na duchu. Leżąc na patologi również spotkałam się z fachową opieką i przemiłym personelem. Owszem zdarzały się cięższe " przypadki" ale to zdarza się w każdym szpitalu. Były one na tyle rzadkie że zdecydowałam się rodzić właśnie tam bo wiem już że będę pod dobrą opiekom no i jestem już w pewien sposób oswojona z tym szpitalem i personelem.

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

18/05/08 20:27:07

Ja na razie nie kupuje żadnych rzeczy. Dopiero od września zabierzemy się za szykowanie pokoiku dziecięcego a na razie kończymy kuchnię. Nie mamy gdzie składować tego wszystkiego i jeszcze sporo mebli nam brakuje. Ale myślę że w sierpniu zacznę powoli robić jakieś drobne zakupy. Planujecie wybrać się do szkoły rodzenia? Może któraś już tam była? Przydała by się tu jakaś opinia, no i najlepiej od którego miesiąca się tam wybrać.

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

12/05/08 11:01:25

Witam po długiej nieobecności. Niestety nie mam na nic czasu ciągle albo w pracy albo w rozjazdach albo mnóstwo innych spraw na głowie. U mnie wszystko jak w najlepszym porządku. Czuje się doskonale dzidzia też. Dziś siedzę w domciu ale to z powodu tego że w nocy okociła się nasza kotka i mamy pięknego kocurka. Stwierdziłam że posiedzę w domu na wszelki wypadek gdyby coś się działo. Ona jest bardzo młoda, niema skończonego roku i to jej pierwsze maleństwo.

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

08/05/08 16:40:52

Witam :) melduje że u mnie wszystko dobrze, czekam na następna wizytę czyli 16. Niestety czasu jak nie miałam tak nie mam, więc nawet nie jestem w stanie przeczytać tego co piszecie. Może w weekend ud mi się coś nadrobić :) pozdrawiam wszystkie mamuśki.

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

27/04/08 08:44:40

Nie przejmuj się ja też tak chodzę spać tylko wstaje ok 7 i jeszcze muszą mnie dobudzić. A w dzień też zdarzają mi się drzemki :)