MARZEC 2008

18/01/09 21:38:20

Zeta no tak...jeszcze do Cataliny się nie dopierdzieliłaś. Juz chyba do każdego się dowaliłaś... Owszem miałyśmy tu wrócic ale mamy dosyć twojego paskudnego charakteru. Sama ostatnio trafnie zauwazyłaś "nie nadajesz się do ludzi" Przez ciebie spieprzył się TUTAJ klimat Niestety żegnam się z TYM miejscem. Kwas zadomowił sie tu na zawsze...własnie dzieki tobie zetko. no odchodne powiem tylko, ze twoj tekst o różancu był żenujacy. A niby mąz ktory pisze w twoim imieniu...no cóz..dziecinada, masz chyba rozdwojenie jazni. Przykro mi że w ten sposób odchodze ale nie mogłam juz dłuzej znieśc tego obrazania innych...poprostu nie mogłam.... dziękuje wszystkim innym dziewczynom za mile spędzony czas za wsparcie, rady i za to, ze poprostu byłyście... pa pa :(

MARZEC 2008

11/01/09 18:14:17

zetka skoro masz takie przemyslenia to po co rejestrowałas sie i udzielalas na TAMTYM forum? Po to, zemy uczyć MM poprawnej polszczyzny, czyli przypierdzielać się, ze coś napisała nie po polskiemu? Czy po to, zeby czepiać się Blusi, ze tam więcej pisze a tu mniej. To jest właśnie takie szukanie dziury w całym Kolejny powód zeby kogos krytykować.... Trzymaj sie w koncu jednej postawy. najpierw (jeszcze za czasów ciąży) krytykujesz wypicie lampki wina, robisz afere koperkową...i znikasz na kilka miesięcy poczym wracasz jakby nigdy nic. następnie robisz kolejny kwas czepiając się tego, ze dziewczyny "smuca" ciagle o zasypianiu dzieci. Krytykujesz innych za takie tematy poczym za kilka tygodni sama ciągle o tym nawijasz. Następnie wchodzisz na nowe forum. Trutu tutu, fajna gadka poczym nagle jedziesz na Blusie i MM. Ot tak, czepiasz sie byle czego. takze zastanów sie o co Ci naprawde kaman

MARZEC 2008

11/01/09 11:59:10

manala mnie tez usunełas...troche tak dziwnie sie poczułam ale spoko... nie sądze zebys zrobiła to niechcący. usunełas bo chciałas to jest właśnie robienie niepotrzebnego kwasu jakby to "Czesiu" powiedzial "ktoś puścił kwaśnego bąka" :) albo jakby to powiedzial maślana "beton, normalnie beton" :)

MARZEC 2008

11/01/09 11:17:22

Witam niedzielnie-kościelnie :) Co do ZLOTU to jestem ZA ZA ZA ZA! MOCNO ZA! Kołobrzeg-idealnie Termin - mi chyba lipiec pasuje (wtedy ładniejsza pogoda) ale jeszcze sporo czasu. Co do całej akcji... Uważam, ze pomysl był dobry. Dziewczyny chciały dobrze. Miały kilka nieciekawych sytuacji i dlatego chciały aby bylo bezpieczniej. Cała przeprowadzka miała dotyczyć WSZYSTKICH-powtarzam WSZYSTKICH. Byłoby TAK SAMO tylko byłybyśmy niewidoczne dla zewnętrznych czytelników. Nierozumiem więc skąd obrażanie, podejrzenia, niechęć... Takie szukanie dziury w całym do niczego dobrego nie prowadzi Po co te podejrzenia? Po co szukanie dziury w całym? Dziewczyny nie robcie zadymy, nie strzelajcie focha tylko myslcie racjonalnie.

MARZEC 2008

10/01/09 18:30:03

ja pierdziele... co to za teksty...jakies fochy? gadac mi sie nie chce.... Pysiowa- gdzie złoto dla mnie :) wczoraj obiecalas że jak Ibufen pomoże to mnie ozłocisz :) Czy Ty dostałaś info od cataliny?