Żłobek Szczecin

07/11/07 15:12:20

Chciałabym się zorientować w temacie żłobków,a bladego pojęcia o nich nie mam :oops: Jak to wygląda w Szczecinie? Gdzie są? Które polecacie? W jakim wieku dzieci przyjmują? Jak długo trwa oczekiwanie na miejsce?

Szczecinianki łączmy się :D

07/11/07 08:35:40

Hej! 3 dni byłam bez kompa.Matko co za koszmar!Moje uzależnienie nie dawało mi żyć :wink: Jeśli chodzi o ubrania ciążowe,to ja kupowałam tylko spodnie(dział ciażowy w h&m,którego w Szczecinie nie ma :twisted: ).Z bluzek kupiłam dwie z lykrą,plus tunika i jest OK.W grubsze swetry zaopatrzyłam sie w ciuchlandzie. Fakt,ceny są straszne,tym bardziej,biorąc pod uwagę,że te ubrania ponosimy raptem kilka miesięcy. Już sie doczekać nie mogę,kiedy przytulę moją małą,choć jednocześnie pojawia się strach przed porodem i o to jak sobie poradzę jako matka. Wyborem imion się podzieliliśmy.Ja wybierałam dla dziewczynki,mąż dla chłopca.Będzie Elena,a teraz mąż ma wybrać drugie imię. Prosiaczku Trzymam kciuki,zeby tym razem wszystko było dobrze!!!

Szczecinianki łączmy się :D

31/10/07 10:44:41

Anioł Gratuluję!!!! Magda86 Wiem co czujesz.Ja mam rodzinę i przyjaciół 400km stąd.Do tego Szczecin jako miasto strasznie mi się nie podoba i nie mogę sobie tu znaleźć miejsca(przepraszam jeśli uraziłam miejscowe patriotki). Oj,dziury w mózgu potrafią skutecznie utrudnić życie :lol: Ostatnio upiekłam ciastka bez proszku do pieczenia,a na co dzień ciągle czegoś szukam,albo zapominam. Z tym,że ja mam urodzić dziewczynkę,więc dziur teoretycznie mieć nie powinnam,hehehe :lol:

Szczecinianki łączmy się :D

30/10/07 11:16:57

Agati79 Bardzo,bardzo chętnie :D :D :D :D [quote="Jamajka":h9h59ite] moze Zarzycki dowcipkuje tak dopiero na porodowce, dla 'rozladowania' atmosfery
Może w otoczeniu kolegów po fachu ma więcej odwagi niż przy babie w ciąży,która jak ogólnie wiadomo jest nieobliczalna :wink: :wink: :wink: :lol:

Szczecinianki łączmy się :D

30/10/07 09:39:18

Czytam co piszecie o Zarzyckim i jestem w szoku.:shock: Nigdy nie zauważyłam u niego wrednych żartów. Fakt,miewa humorki,ale wredny dla mnie nigdy nie był. Agati79 Mieszkam w blokach tbs