czy są tu ZABRZANKI? :)

17/10/08 09:57:56

Witam dziewczyny znów mnie długo nie było :( byłam ponad tydzien z Weronisia w szpitalu - biedna znó miała bezdech. porobiloi wszystkie badania i na eeg wyszły zmiany. ma napady afektywnego bezdechu :( choć ja bardzxo sie boje czy to nie padaczka bo ona nie ma do konca takich objawów jak w napadach bezdechu tylko troche pod padaczke to podchodzi :( i moje pytanie - znacie jakiegos dobrego dzieciecego neurologa z zabrza albo okolic? bede wdzieczna bardzo za infomrcje - juz sie dowiedziałam że ponoc dobry jest w mikulach na ul. sredniej - wiecie coś o nim? bede wdzieczna za info jakby tego było mało to w szpitalu Weronisia zaraziła sie jakiem wirusem i miała biedunke, wymioty i katar kaszel - teraz tylko ma jeszcze katarek i kaszel - biedna dusi sie niemiłosiernie przepraszam że tak z doskoku - mam nadzieje że nie bedziecie złe :wink:

czy są tu ZABRZANKI? :)

22/09/08 17:16:59

Hejka :) widze że chorubska się legną - dużo zdówka dla wszystkich małych i dużych :wink: ja jakoś też sie od kilku dni zle czuje - już nawet pomyslałam czy testu przypadkiem nie kupić :roll: Cień a tekie delikatne pytanie - jak nie chcesz to nie musisz odpowidac - czemu przestałaś karmić małą piersią??

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :)

20/09/08 22:27:26

mi też weronisia pcha paluch do nosa i do buzi :? a spać też mi sie icagle chce teraz to juz wogoole przez tą pogoda - a mam niskie ciśnienie :roll:

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :)

20/09/08 22:13:23

jatoszka dzieki za odpowiedz :D a może sobie melise pij? Hoga dużo zdówka - a co to sie dzieje ide doczytąc... Aniiaaa :oops: dzieki

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :)

20/09/08 21:28:06

Paulina dzieki :wink: rany też ogladam mam talent i wg mnie te laski okropne - nie przypuszczałam że wojewodzki bedzie na tak :shock: a co ten chłopiec powiedział bo jak zwykle nie usłyszałm :?