ciążówki Bydgoszcz

19/10/07 14:08:08

Dziewczyny! Zaraz wychodzę z pracy i szybko tu nie wrócę. Trochę mi żal, ale już rzeczywiscie rady nie daję. I wiem że już dawno powinnam na wolnym siedzieć. Mały tak mnie kopie że szok, chyba w pozycji siedzacej ma u mnie za mało miejsca. Chyba dziś na spacer się wybiorę, taki ładny dzień. Pozdrawiam

ciążówki Bydgoszcz

19/10/07 08:21:11

cześć dziewczyny! Ja dziś ostatni dzień w pracy jestem. Idę na zwolnienie bo już mi bardzo ciężko i źle sie czuję siedząc 8 godz. za biurkiem. Wczoraj na szkole rodzenia mieliśmy zwiedzac oddział ale lekarz przyszedł tylko na chwilkę i powiedział że taki nawał jest że niestety nic z tego. tyle się zdecydowało na rozpakowanie że jedna za drugą idzie. W szkole rodzenia przy 2 nowy kurs zaczyna się 22 listopada, gdyby któraś chciała się zapisać. Anettee83 gratulacje dla PANI MAGISTER! :okk: Agnieszkałóżeczko masz śliczne, maleństwo bedzie zachwycone :D Magda GRATULUJĘ CÓRECZKI. pozdrawiam wszystkie mamusie w ten sloneczny poranek. Miłego dnia.

ciążówki Bydgoszcz

14/10/07 19:19:12

Hej dziewczyny! Super było w aqaparku. Ja sobie popływałam, synek z wody nie chciał wyjść, niezła zabawa. Tylko ze zjeźdzalni korzystać nie mogłam. Ale ogólnie nieźle sie wymoczyłam. Dziś super dzień był, na spacerku w Myślu byliśmy. Teraz moi chłopcy szykują mi kolację, a ja odpoczywam bo jutro do pracy. Agnieszka H nie poganiaj małej, jak uzna że już czas to wyjdzie. Pewnie za dobrze jest jej w brzuszku. W szkole rodzenia właśnie mówili żeby się nie denerwować, nie przyspieszać, tylko cierpliwie czekać. Niech sie dzieciaczki spokojnie u nas rozwijają bo widocznie jeszcze tego potrzebują. Także mamusie cierpliwie czekać i jeszcze cieszyć się z wolnego czasu i z tego że jesteśmy w centrum zainteresowania. Już niedługo będziemy na drugim planie :) Miłego wieczoru życzę i pozdrawiam.[/b]

ciążówki Bydgoszcz

12/10/07 18:00:42

Hej! Ale pogoda, nic sie nie chce. Agnieszka H. nie martw sie że nic Ci nie wycieka z piersi, mi przy pierwszym synku zaczęło lecieć dopiero po porodzie i to bardzo słabo. Mały nie mógł nic wyciągnąć. Jak mi go przynieśli to płakał pół nocy i ja razem z nim bo myślałam ze nie będę miała mleka. A jak mi potem poleciało to bez problemu karmiłam do 9 miesiąca. Także nie martw sie na zapas. Pozdrawiam.

ciążówki Bydgoszcz

12/10/07 13:16:01

hej dziewczyny! Nie było mnie kilka dni, a tu tyle do przeczytania, niezłe tempo macie. Witam wszystkie nowe ciążówki. Byłam wczoraj na szkole rodzenia, była babka z banku krwi i mówiła o krwi pępowinowej. Nie słuchałam zbyt dokładnie bo koszta są tak duże że nie jestem zainteresowana. A poza tym pierwsza grupa poszła zwiedzać oddział, ja pójdę za tydzień, więc dopiero wtedy zdam relacje. Byłam w poniedziałek na wizycie, z usg poród wychodzi o tydzień wczesniej, więc albo urodzę przed terminem normalnej wielkości dziecko, albo po terminie ale będzie duzy, czyli około 4 kilo. Czyli tak jak pierwszy synek też miał 3900. A ja głupia sie martwiłam że dzieciaczek moze jest za mały, bo przytyłam tylko 6 kilo dotychczas. Co do laktatorów to radzę sie zaopatrzyć. Ale moze już po porodzie. Jak będziecie miały nawał mleczny to radzę wysłać męża po elektryczny, można taki wypożyczyć. 9 lat temu taka wypożyczalnia była w Fordonie, teraz nie wiem, ale w szpitalu powiedzą. Ja miałam nawał w 5 dobie po porodzie, nic nie pomagało, tak bolało, piersi miałam jak kamienie, ręcznym laktatorem nie mogłam odciągać, bo czułam straszny ból przy zasysaniu piersi. Elektryczny był super, mleko schodziło bardzo szybko i bezboleśnie. Miałam wypożyczony na 3 dni, potem już sobie radziłam ręcznym. Jutro jadę do Sopotu do aqua parku popluskać sie trochę. Głównie żeby zrobić przyjemność starszemu synkowi, ciekawe jak będę wyglądać w kostiumie. Pewnie śmiesznie. Pozdrawiam cieplutko.