******* MAJÓWKI 2012**********

02/08/12 14:34:53

lidzia llisa moja przyjaciółka z jednej piersi 18 miesięcy córkę karmiła, także jak się nie da jak się da :D limaa Ty chyba pisalaś o ślinieniu? to normalne, bo w tym wieku zaczynają ślinianki pracować, a dziecko nie wie co z śliną zrobić, moja też czasami jak pies pluto wygląda Ach te kredyty, my też mamy na część domu, "niewielki" ale jest

******* MAJÓWKI 2012**********

09/07/12 11:22:19

Karolcja mi 8 kg nadwagi jeszcze zostało, w trzeciej ciąży jakoś opornie to idzie, w pierwszej i drugiej 6 tygodni po porodzie ważyłam tyle co przed ciążą. Moja waga tak normalnie, ile zawsze ważę to 58 kg.

******* MAJÓWKI 2012**********

09/07/12 11:16:16

mada85 też to body kupiłam :lol: Lulka mi kiedyś koleżanka takim wzrokiem Nataszę obdarowała, że darła się w niebo głosy, babcia kazała mi popluć, powomiatać i pomogło :lol: sama nie wiem, czy wierzyć w takie odczynianie uroków, ale jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi :lol: limaa emolium na ciemieniuchę? mamy też nieziemską, a w tych naszych długich i gęstych włosach to walka utrudniona niestety Ogólnie moja różnie, raczej grzeczna, w chuście najbardziej lubi być, w dzień raczej potrzebuje uwagi, za to śpi po 7 godzin w nocy, zjada szybko i jeszcze 3 dosypia, a jak jestem wyspana to siłę mam na wszystko więc ok ;)

******* MAJÓWKI 2012**********

28/06/12 10:25:24

kot-ka ja mleko do kawy zastępuję mlekiem kokosowym, pyszne jest. Życzę, aby to jednak uczulenie było i szybko zeszło. Sama głupia jestem z tym, nasz pediatra mówi, że aż takiej diety nie trzeba trzymać, znowu ciotka lekarka, że trzeba czytać etykiety i absolutnie unikać mleka. Kolega nasz specjalizację właśnie a alergologii robi, to jego zapytam o "najnowsze trendy". Moja na ciele narazie nic nie ma, ale to pewnie kwestia czasu. Ja kąpie w wodzie z dodatkiem olejku migdałowego, jako zasypki używam mąki ziemniaczanej, czyli totalnie naturalnie. Czytałam, żeby zmiany smarować alantanem plus, ponoć działa cuda. Kilka stron z przepisami masz: http://mamanadieciebezmlecznej.blogspot.com/ http://allrecipes.pl/przepisy/bezmleczna.aspx jeszcze pamiętaj, o suplementacji wapnia Tak wyglądało to u straszej córki, wprawdzie nie wiem, czy widać dobrze na zdjęciu [url=http://www.fotosik.pl:1kx5fsh2] [/url:1kx5fsh2] to od razu pokażę jakie teraz są duże :) [url=http://www.fotosik.pl:1kx5fsh2] [/url:1kx5fsh2]

******* MAJÓWKI 2012**********

28/06/12 07:22:38

kot-ka moja najstarsza córka miała skazę, tak to wyglądało, u niej było na policzkach, brzuszku, kolankach i łokciach, poszukam zdjeć, nasililo się w 3 miesiącu a zeszło w 6. Ograniczyłam mleko bardzo. Teraz u Nataszy też zaczyna się robić na policzkach, od wczoraj jestem na diecie bezmlecznej.