Wczesne wykrycie ciąży cz.II (2)

24/01/13 22:01:17

Cześć! Miło was poczytać i prosimy częściej się odzywać! :D Gosik - popatrz a tak niedawno pisałyśmy o tym że jesteśmy w ciąży ....... itp. No ale iwdzę że u Ciebie teamt nadal aktualny :wink: SUPER! Powodzenia! pozdrawiam wszystkich

Wczesne wykrycie ciąży cz.II (2)

16/11/12 20:26:14

Cześć dziewczyny! No faktycznie, ciężko będzie już zregenerować nas :? Ale może jeszcze kiedyś napiszemy wszystkie co u nas teraz się dzieje. U mnnie wszystko ok. Wiktoria jest w III klasie i nie mogę sie nadziwić jak ten czas szybko leci. Karinka niedługo skończy 5 lat i chodzi do przedszkola już 3 rok. Natomiast Agatka ma już prawie 3,5 roku i tez jak na razie jest wszysko dobrze i oby tak dalej. Ostatnie 2 lata były dla mnie bardzo trudne, ale po mału wychodze na prostą. Chociaż ostatnio znów mam problemy. Tylko tym razem ze sobą. Od kilku miesięcy miałm coraz skąpsze miesiączki ( krwawiłam coraz mniej). A ostatniej miesiączki praktycznie wogóle nie miałam. :? Tylko kilka plamień. Zrobiłam dla swiętego spokoju test ciążowy, ale wyszedł negatywny ( i cieszę się z tego bo chyba nie miałabym sił na kolejne dziecko :? ) Ledwo daję radę teraz ( psychicznie i fizycznie :( ) Mam umówioną wizytę na poniedziłek do gina to zobaczymy co się dzieje. Przypuszczam że to coś z hormonami się poprzestawiało. Oby dało się łatwo odkręcic. Bo na menopauzę chyba za wcześnie :lol: Pozdrawiam! Aga PS. Napiszcie co u was słychać! matasiak, pyraa, mk i cała reszta!!!!! :!: :!: Fajnie byłoby się dowiedzieć co u was :wink:

Wczesne wykrycie ciąży cz.II (2)

25/05/12 22:23:18

Witam!!!! Pozdrawiam i czekam aż odzyje nasze forum :wink:

Wczesne wykrycie ciąży cz.II (2)

06/07/11 21:26:47

Witam i ja! Mam teraz wakacje i troszkę więcej czasu. Zaglądam tu i co widzę - PUSTKI :evil: DZiewczyny gdzie wy jesteście!!!!!! U nas po staremu - dzieciaki rosną,. A poza tym po staremu :wink: Problemy są ( a jakże :evil: :roll: ) ale jakoś staramy sobie z nimi radzić. Nie będę Was zanudzać :wink: No i nie wiem czy wogóle ktoś tu jeszcze zagląda :( Napiszcie co u Was! Please! Pozdrawiam !!!!

Wczesne wykrycie ciąży cz.II (2)

19/03/11 08:00:00

Witam! Karinka po ospie. przeszła wyjątkowo łagodnie. Teraz czekam na reszte :? . Widze ze wszyscy doła łapiemy - ja to juz mysle o antydepresantach tak mam wszystkiego dosc :( :( :( :( :( :( :( Ale dziewczyny głowa do góry - musi być kiedys w koncu lepiej :wink: