******** S I E R P N I Ó W E C Z K I *********

09/08/07 13:25:36

Hej mamusie ! Gratulacje dla mamuś z dzieciątkami u boku U mnie nadal zero jakichkolwiek objawów- nic normalnie masakra! zastanawiam się czy nie urodzę po terminie. Patrząc na niektóre z nas to chyba powinnam się na to już nastawiać. Z drugiej strony staram się tłumaczyć sobie to tak, że czasem wszystkie objawy występują naraz i plum... zaczyna się :) Dziewczynki z Łodzi w jakich szpitalach macie zamiar rodzić?

******** S I E R P N I Ó W E C Z K I *********

08/08/07 12:00:38

Hej dziewuszki rozpakowane i nierozpakowane! codziennie obserwuję forum ale jakoś nie mogłam się pozbierać żeby napisać, zawsze zanim nadrobię zaległości to już padam... Współczuję tej naszej Izie biedaczka naprawdę można sfiksować w szpitalu! ja byłam 2 tyg temu na badaniach w szpitalu (miałam 36tydz ciązy wg OM, a na usg wychodził 40tydz i chcieli to poobserwować) zrobili mi badania wszystkie i miałam czekać 5 dni na usg żeby zobaczyli czy mały rośnie jak to usłyszałam to wyszłam na własne żądanie. po tych kilku dniach przyszłam tylko na usg i wtedy zgadzał się już i termin z OM i z Usg -strasznie dziwne ale cóż. Czekać na poród w szpitalu to męczarnia najgorsza z możliwych- jak się napatrzyłam na te kobity biegające po schodach przed porodem to.... biedne były :cry: ja dostawałam tam głupawki :roll: A co do infekcji i grzybków to słyszałam , że clotrimazolum nie można stosować w czasie ciąży- tak też jest napisane na ulotce. Ja dziś też się obudziłam z dziwnym pieczeniem i smaruję się od rana (Paveryl- krem dla kobiet w ciąży na grzybki). Boję się , że to może być niebezpieczne w tych ostatnich dniach. Co o tym myślicie..... U mnie podobnie jak u większości pomimo, że do terminu 16 dni to zero jakichkolwiek objawów -żadnego czopa skurczy i wogóle... Chyba nie urodzę do Wigilii... :cry:

******** S I E R P N I Ó W E C Z K I *********

03/06/07 10:33:35

Cześć dziewczynki! Wiem, wiem ,że nie zaglądam zbyt często ale teraz mam nawał pracy w szkole- koniec roku i w ogóle. Wczoraj do was zajrzałam nadrobiłam trochę zaległości. Wiecie co ostatnio się zastanawiałam w jakim rozmiarze wy kupujecie ciuszki na swoje szkraby? Ja mam sporo rzeczy na 50/56 i oglądając zdjęcia majówek i ich "maleństw" to raczej wiele z tych ciuszków co kupiłam byłaby zbyt mała... :lol: Zastanawiam sie czy dobrze robie kupując takie ciuszki? A wy jak myślicie? Izuleczek czy zastanawiałaś się już w którym szpitalu chciałabyś rodzić? Chodzisz gdzieś do szkoły rodzenia? Mariszka mogłaś trzy razy mocniej!!! :twisted: Co za idiota! Współczuję... :x

******** S I E R P N I Ó W E C Z K I *********

08/05/07 14:40:50

[quote="kojka-waw":1lsyu8w5] PELASIAWYSŁAŁAM CI LINKA NA PW
Dzięki wielkie Kojka! nie zależy nam na rodowodzie :roll: będziemy szukać czegoś i może podjedziemy w ten weekend do Wa-wy - kurcze ja myślałam , że takie giełdy są w nd , a nie w sb.. :?

******** S I E R P N I Ó W E C Z K I *********

08/05/07 14:24:52

Hej dziewczynki! Długo nie pisałam, jak wchodziłam na forum na chwilkę to nadrabiałam zaległości- klepiecie jak nakręcone ... :lol: i pomyśleć , że dopiero co była 1000 stronka :? hehe Ja po zwolnieniu wróciłam do pracy więc nie mam za bardzio czasu na komputer ale staram się zaglądać.. Witam nowe sierpnióweczki ! :) dużo nas się robi Mam takie małe pytanko ( zupełnie nie na nasz temat) aloe może mi poradzicie :lol: Chcielibyśmy z M kupić teściowej psa Bernardyna i czy któraś z was nie zna może jakieś hodowli tych psów, albo nie orientuje się gdzie można takie psy w Warszawie?? W nd objeździliśmy całą Łódź za pieskiem i dupa nic nie znaleźliśmy i do tego wróciliśmy zmoknięci i zleciała cała niedziela.. Buuu.. :roll: Dajcie znać (zwłaszcza te z Wa-wy) gdzie w stolicy można kupić zwierzaka w weekend? (bo pewnie macie jakieś giełdy albo cuś :wink: ) aaaaaaaaa no i gratuluję dziewuszką studniówek... ja jeszcze tylko 8 dni do 100 :P