SIERPNIÓWECZKI 2009!!!

21/07/09 21:39:31

Cieszę się, że o mnie nie zapomniałyście :) Asik Dziękuję! Cieszę się z dziewczynki (Natalki) bardzo :D wisienkakwspz Super, że u dziewczyny Twojego brata dobrze się skończyło - mam nadzieję, że ze mną będzie tak samo! madzia ... Tylko że ja wcale parki nie chciałam :wink: Jakoś tak bardziej mi do Majki siostra pasuje :) gosik Masz rację, grunt to wiedzieć, że się ma to świństwo; dlatego wszystkie znajome w ciąży namawiam na zrobienie badania! Ania000 Oj to przepraszam, przeoczyłam takie wieści :oops: Gratulacje dla szczęśliwych Mam :)

SIERPNIÓWECZKI 2009!!!

21/07/09 17:37:47

Cześć Dziewczyny! Pewnie mnie nie pamiętacie, daawno temu troszkę tu pisałam, później starałam się podczytywać co u Was :) A teraz z niecierpliwością czekam na pierwsze sierpniowe maleństwo - widzę,że już jutro może się pojawić na świecie :) Podobnie jak u większości z Was dolegliwości ciążowe stały się "nieco" uciążliwe... Strasznie puchną mi nogi (na szczęście ciśnienie ok i brak białka w moczu), brzuch ogromny, kręgosłup siada... Dobrze,że już niedługo Mała się urodzi :!: Wg gina urodzę wcześniej, mam już rozwarcie i miękką szyjkę, także w każdej chwili spodziewam się rozwoju sytuacji - szczególnie, że pierwsza córcia urodziła się w 36 tyg. + 6 dni 8) Dodatkowo martwi mnie paciorkowiec, którego niestety wykryli; biorę na niego antybiotyk, dostanę też przy porodzie, ale i tak trochę się stresuję... Kasjo A w którym szpitalu będziesz rodzić? Ja nastawiam się na Raszeję - oby było miejsce :)

SIERPNIÓWECZKI 2009!!!

17/02/09 21:40:42

Wszystko w porządku, ale gin sam zaproponował L4 - bo 1 ciąża była zagrożona i z komplikacjami, no i ze względu na Maję ("co Pani będzie się w pracy stresować, jak można z dzieckiem więcej czasu spędzić" :lol: ). No i przemyślałam sprawę i przyznałam mu rację - w końcu to ostatnie pół roku, jak Maja będzie jedynaczką.

SIERPNIÓWECZKI 2009!!!

17/02/09 21:29:59

Dobry wieczór :) madzia Dziękuję bardzo za pamięć :) Jako "wywołana do tablicy" trochę się wytłumaczę z nieobecności :wink: Faktycznie dawno mnie nie było, a wszystko przez to, że mam już do końca ciąży L4 i musiałam uporządkować sprawy w pracy. Przekazanie obowiązków, dokończenie pewnych rzeczy, to mi zajęło sporo czasu. No ale udało się ze wszystkim uporać i od dziś mam LUZ :D Swoją drogą człowiek szybko się przyzwyczaja do wygody - od kilku dni wstaję koło 8 i nie mogę pojąć, jak mogłam dzień w dzień zrywać się o 6 :lol:

SIERPNIÓWECZKI 2009!!!

11/02/09 21:23:23

Dobry wieczór! Znalazłam fajną stronkę, podaje się tam wymiary z USG i automatycznie sprawdza, który to będzie tydzień: http://noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1 Także Doonia dla swojego spokoju możesz sprawdzić :) USG połówkowe robię "zwykłe", tak miałam też z Mają - na dokładnym sprzęcie w szpitalu, z nagraniem na płytę. Kosztowało 40 zł. Na 3/4D się nie zdecydowałam, bo gin. stwierdził, że lepiej można przeprowadzić dokładną diagnostykę na zwykłym, ale bardzo dobrym sprzęcie, a 3/4D to taki bajer dla rodziców...No i trochę szkoda kasy mi było :oops: