Podstarzałe nudziary zapraszam :>

18/03/10 08:53:22

Dzieńdoberek Niami Jak dzis humorek :?: :wink: Xez To krótko brał, moze u mnie Młoda tez długo nie pobierze Astarte Ja wczoraj gadałam z koleżanką jej syn bierze singular już 3 lata i też nie ma żadnych ubocznych skutków. Myslę że nie ma co sie doszukiwac ważne że pomaga i już :) Zdrówka życzę i współczuję dolegliwosci

Podstarzałe nudziary zapraszam :>

17/03/10 14:54:12

Arwi Na zdjęciach wszystkie słodkie :D Zdrówka życzę dla córci :wink: Moja jak wychodzimy też tylko wypatruje gdzie by sie tu potaplać w kałuzy :evil:

Podstarzałe nudziary zapraszam :>

17/03/10 13:09:44

Hej U nas pada śnieg :twisted: bez ustanku od rana :twisted: :twisted: Młode spi choc tyle radości dzisiaj :D Astarte No ja właśnie o tych stanach depresyjnych i agresji czytałam. Było jeszcze o zrywaniu sie dzieci w nocy bo miały koszmary, bądź o drętwieniu nóg i to nie tylko u dzieci :roll: W Stanach ponoć kilkoro dzieci które brało Singular popełniło samobójstwo. I są podejrzenia ze to własnie ten lek na to wpłynął. Ale akurat na to to biorę poprawkę :roll: Młoda kiepsko reagowała na Zyrtec, i Clemastin do tego stopnia że po 3-4 dniach podawania musiałam odstawiać. Była nadpobudliwa, nerwowa jęcząca no wszystko naraz :? Teraz zażywa tabletkę Singularu na noc i nic się nie dzieje :) Xez Młodej właśnie ten kaszel został po przebytym zapaleniu krtani. A długo brał ten singular :?: :?: Ann Dzieciaczki słodziachne i jakiego super opiekuna mają :D Niami Przytulaski dla Ciebie nie smutaj sie :wink:

Podstarzałe nudziary zapraszam :>

17/03/10 09:41:27

Astarte Dzieki za odpowiedź, bo się troche wystraszyłam jak poczytałam. Młodej pomaga jak pisałam . Do tej pory zaraz po zaśnięcu kaszlała tak około 20 min, odkąd bierze ten lek po kaszlu ani śladu. I oby tak zostało :wink:

Podstarzałe nudziary zapraszam :>

17/03/10 07:50:06

Witam się po długim niebycie :D Ja zalatana ostatnio , znaleźliśmy mieszkanko wszystko na dobrej drodze. Ale musimy znaleźc kupca na nasze. To zaś idzie jak krew z nosa , dobrze że czasu mamy trochę, ale i tak stres z tym zwiazany daje sie we znaki. Zasypiam o 20 jak dziecko a rano ledwie oczy otwieram. Młoda dostała od lekarza Singular 4 pomaga bo Ona już nie kaszle. Ja zaś w strachu bo sie w necie o tym leku naczytałam , opinie nie są różowe i nie wiem co robic. Choć u Młodej nie zauważyłam opisywanych skutków ubocznych, jak na razie :roll: Fifołek Może ty wiesz coś na temat tego leku :?: