czy są tu ZABRZANKI? :)

21/08/09 13:16:43

No super mój pamiętnik też jest wrrrrrrrrr.... ale mnie wkurzyli. CIeń dzisiaj mogę podjechać tylko jak się skontaktować z Tobą o adresni tel w takim wypadku??

czy są tu ZABRZANKI? :)

20/08/09 21:28:39

Co do soboty to niestety nie mogę ale w inne dni chętnie :). Bo w sobotę wybieramy się na Pinknik w siodle z zakłądu męża do Zbrosłąwic od 15 do 22 ale na pewno urwe się wcześniej tylko nie wiem o której a w jakims innym termini może by Ci pasowało?? Co do rzeczy to u mnie będzie dużo więc czekamy na nastepne forumowe dzieciątka po dwójce chyba troszkę tego będzie już teraz się nie mieszcze z zabwakami a co do piero potem. Więc jak coś ja chętnie podzielę rzeczy po moich szkrabach :). A teraz czekam już na rozwiązanie a mój J. już ma dość ... ciekawe czemu powiedział że już nie może doczekać się 6 tygodniu połogi i celibatu bo przez to, żę chcę przyspieszyć troszkę go wykorzystuje ale w sumie od czegoś jest no nie :P. W każdym razie u nas taki przyspieszacz jak widać nie działa. Chodzenie po schodach też nie bo robię to co najmniej 4 razy dziennie na 2 piętro i nic. A ja chcę już urodzić w końcu do terminu zostało 10 dni :(. Ale znając moje szczęście to znowu będę czekała 2 tygodnie po terminie tak jak z Paulusią.

czy są tu ZABRZANKI? :)

19/08/09 20:51:46

Cień chętnie odkupien stelaż :) no chyba że poście albo baldachim też Ci zbędny gdzieś leży?? U mnie nadal spokój na sobotę zapisałam się z mężem na imprezę integracyjną z NGK i jedziemy do Zbrosławic najwyżej urodzę w siodle :P.

czy są tu ZABRZANKI? :)

17/08/09 14:22:01

Ambra gdzie kupiłaś taką fajna kartkę?? Bo też mi jest potrzebna No a teraz co u nas jak zwykle nie może być spokoju Mała ma zapalenie krtani ( i nikomu tego nie życzę budzi się i nie może nabrać powietrza - podobno po dzisiejszezj dawce antybiotyku od jutra już ma być ok więc mam nadzieję, że tak będzie :P) A co do terminu wg usg 30.08 no więc zobaczymy :P Byłam u gina będzie dziewczynka huraaaa :) :) :) :D :D :D :) :) :) waży od 3500-4000 jak narazie tj 37 tydzień i powiedział że w sumie mogła bym już urodzić ale na razie nic na to nie wskazuje powiedział jeszcze że jak pierwsze było po terminie to drugie też ma na to duże szanse, ale jak dzidzia urośnie jeszcze trochę to zrobiom mi cesarkę - no zobaczymy jak to będzie , byle zdrowa była moja druga królewna a i pierwsza do tego czasu wzydrowiała :). No okazało się, że jak obliczyliśmy moją wagę w ciąży to wyszło nie całe 4 kg do przodu, ale ze względu że wszystkie wyniki ok i dzidzia duża to mam się nie przejmować tylko ceiszyć :P przynajmniej nie zostanie mi nic do zrzucania :P. Dzisiaj moja mama ma urodzinki więc za chwilkę się będziemy zbierać na obiad tylko zupa bo wyżerka :P będzie u mamy :P. Paulusia od wczoraj wieczora woła na nocnik tak bez zmuszania i patrzenia na ią czy chce nawet w nocy o pierwszej wstała i wołała nie wiem co się stało ale jestem jak najbardziej za tym by już tak zostało. Dziewczynki czy któaś chce odsprzedać stelaż do baldachimu ten taki zwykły do łóżeczka??, bo nie chce mi się jechać do sklepu. To już jest lenistwo :P [/list]

czy są tu ZABRZANKI? :)

15/08/09 15:02:04

Tak tak Ambra nadal ten Paulinkowy :). My dzisiaj wybieramy się na piknik do Chudowa a rano byliśmy na spacerku i na lodach. Z Małą przewalone od wczoraj bo stan podgorączkowy i dwie piatki naraz jej idą, a że moje dziecko to żarłoczek to jest prze.... co weźmie do buzi to się wściek, że ma ała no i od razu oddaje a za pięć minut jest głodna więc trzeba ją zabawiać. Ok zamelduję się jeszcze wieczorkiem. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu