OSTRÓDA - łączmy się :-)

21/02/08 23:44:02

Gosia współczuje Ci bardzo i nawet nie moge sobie wyobrazić jak cierpisz. [*][*][*] Marysiu to dla Ciebie

OSTRÓDA - łączmy się :-)

21/02/08 00:13:07

Lilcia gratuluje małej i przykro mi z powodu choroby. Po zdjęciach widać jak szybko rośnie. Nutka żal się ile potrzeba wiem z własnego doświadczenia że wygadanie się pomaga. Magda i Aszak piękne dzieciaczki. A ja się chwale Małgosia wie która to prawa ręka a która lewa i się nie myli, za to Pawłowi wyszły czwórki, wszystkie naraz, to był koszmar.

OSTRÓDA - łączmy się :-)

12/02/08 23:52:45

Nutka śliczna ta Twoja księżniczka

OSTRÓDA - łączmy się :-)

07/02/08 21:15:58

MAGDA I TUSKA GRATULUJE Obydwie miałyście cięszkie przerzycia i bardzo wam współczuje ale napewno teraz będzie lepiej. Śliczne te wasze dzieciaczki. Tuśka bedziemy prawie razem obchodzić urodziny naszych pociech, tylko u mnie 18 stycznia. Nie opowiadałam wam ale jak Małgosia była mała to chodziła na palcach, chodziłam do ortopedy i mówił że wszystko ok, a wczoraj byłam w poradni rechabilitacji stóp bo palec na palec jej zachodzi u nogi i doktor zalecił jej rechabilitacje bo ma za krótkie scięgna Achilessa i od marca będziemy jeździć przez prawie trzy tygodnie codziennie do Ostródy a co do palców to niestety musi być wkładka którą ma przepisać ortopeda.

OSTRÓDA - łączmy się :-)

26/01/08 01:54:32

GRATULUJE MATITKA MARTA GRATULACJE I DLA CIEBIE Marta mam nadzieje że depresja szypko minie i że masz wsparcie. Musze się pochwalić, moja córka 18 stycznia skąńczyła 5 lat. To już duża i rezolutna dziewczyna. Nie obejrzycie się a wasze dzieciaczki tez będą duże. Leci dzień za dniem a tu nagle piąte urodziny, a niedawno przeciesz się urodziła. Nigdy nie zapomne uczucia gdy położyli mi Ją na brzuch zaraz po porodzie. [url=http://www.fotosik.pl:1xrnnaie] [/url:1xrnnaie] [url=http://www.fotosik.pl:1xrnnaie] [/url:1xrnnaie] Nie moge im zrobić zdjęcia razem.