Młode mamusie z Krakowa i okolic :)

10/06/12 22:54:47

tak,też rodziliśmy razem i też bardzo dobrze to wspominam, Facet bardzo pomaga psychicznie w tych bólach. Oby Wasz synek z czasem lepiej znosił podróż:)

Młode mamusie z Krakowa i okolic :)

10/06/12 20:15:44

O rany, to u nas trochę lżej znosi to szczepienie, chwilkę pokrzyczał,ale szybko zapominał i się uspokoił. A podróżować autem po prostu uwielbia, od razu sie uspokaja jak auto rusza i albo ogląda świat za oknem albo idzie w kimę. Ale każde dziecko jest inne, wiadomo. a jak Tatuś poród zniósł?;p

Młode mamusie z Krakowa i okolic :)

10/06/12 14:26:48

ja urodziłam 15 marca i był duuuuuuuużo mniejszy, wazył 2900;p stad pewnie teraz taka różnica. ja na pocz. karmiłam piersią przez cały dzień, ale wołał co ok 3 godziny, a na noc około tej 24 dawałam flaszkę, takie jedzenie jest trochę gęstrze i treściwsze, dlatego potrafił tak długo przespać. Z czasem miałam coraz mniej pokarmu wiec zaczęłam jedno, potem dwa moje karmienia zastępować buletką, poza tym jakoś dla mnie karmienie piersią nie jest niczym przyjemnym, wiec chętnie go "odstawiałam", teraz je mój pokarm raz rano i raz wieczorem, a reszte ( z 3-4 razy) je modyfikowane mleko. a kupujesz może te szczepionki czy szczepisz na NFZ?

Młode mamusie z Krakowa i okolic :)

10/06/12 14:03:04

My też miewamy się dobrze, mój jest trochę mniejszy, waży ok 5.200. Kiedy dokładnie Twój się urodził? Ja rodziłam tak jak zamierzałam w Ujastku, było ciężko, też miałam wywoływany,ale ogólnie opiekę lekarską oceniam bardzo dobrze:) u nas ze spacerkami jest chyba lepiej niż u Was, potrafi przespać z 3 godziny, a czasem nawet jak nie śpi, to sobie leży z godzinę czy dwie i gaworzy do siebie i się śmieje:) a w nocy jak Wa śpi? ja jestem zaskoczona swoim, jak dostanie ostatnie jedzenie ok 23-24, to spi do 7 rano! mam nadzieję, że mu się to nie zmieni;p Pozdrawiam gorąco!:)

Młode mamusie z Krakowa i okolic :)

10/06/12 00:31:26

Witaj!:) Jak tam przeżyłaś poród i jak się miewa Tomaszek?:) Pozdrawiam serdecznie:)