Kwietniówki 2007 - zapraszam

12/09/06 14:41:52

Dziewczyny ja luteinkę brałam całą poprzednią ciąże. Kupowałam doustną a brałam dopochwowo. Moja pierwsza ciąża była zagrożona i dlatego ją zażywałam prawie do samego porodu. Działa rozkurczająco na macicę. Teraz też mam wykupioną na wszelki wypadek. Trochę zaczął mnie boleć brzuch więc chyba zażyję dziś na noc.

Kwietniówki 2007 - zapraszam

12/09/06 14:30:18

Witajcie! Jakiś czas się nie odzywałam z braku czasu. Byłam na usg w miniony piątek i widziałm bijące serduszko Naszego Skarba. Ufff...a tak się bałam. Pani doktor powiedziała,że wszystko jest ok. Teraz odpoczywam z rodzinką nad morzem. Pogoda super. Moja Zuzka cały ranek przesiedziała w morzu:)) Jak pisałam wcześniej,że nie mam żadnych mdłości to niestety to odwołuję :D SĄ okropne i to cały dzień :D Trzymajcie się i pozdrawiam wszystkie nowe Mamuśki :)

Kwietniówki 2007 - zapraszam

02/09/06 16:30:26

Witajcie!! Ja już po wizycie (pierwszej u doktor i pierwszym usg). Narazie wszystko ok. Niestety jeszcze nie widziałam Maluszka tylko pęcherzyk. Na szczęście odpowiada on wiekowi ciązy więc mam nadzieję,że jest ok. Mam kolejne usg w piątek, wtedy pani doktor powieziała,że już będziemy słyszeć bicie serduszka. Strasznie się boję,ale wierzę,że będzie dobrze.MUSI!! Teraz jestem na wakacjach u rodziców i czekam na urlop męża, który rozpoczyna się za tydzień:)Już nie możemy się doczekać. Teraz zmykam Trzymajcie się i uważajcie na siebie i swoje brzuszki:) pa

Różnica wieku naszych pociech.

01/09/06 12:59:20

Witajcie! Ja mam pótoraroczną córcię i teraz jestem w ciąży:) Róznica wieku będzie zatem 2 lata. Myślimy z mężem że to dobra róznica :)

Kwietniówki 2007 - zapraszam

30/08/06 14:39:22

Jusia!! Ja miałam robione (z córcią)usg bardzo często. Prawie całą ciąże przeleżałam w szpitalu i prawie co tydzień- może dwa miałam usg i nie zaszkodziło. Urodziłam zdrową,dużą dzidzię.I jak napisała Hase -lekarze wiedzą co robią. Teraz to już uciekam :lol: pa