problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

22/03/08 18:23:40

Dziewczynki życze Wam aby te świeta były pełne miłości, radości oraz pogody ducha. Aby Zmartwychwstały Jezus dał nam siłę oraz nadzieję na spełnienie naszego najwiekszego marzenia - aby obdarzył nas łaską macierzyństwa! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

DUPHASTON

18/03/08 19:33:06

Niunqa Czytałam o twoim "problemie". Ja miałam podobną historię po clo i D też występowały plamienia -brązowe a po nich lekkie krwawienie. Niestety okazało sie, że to byłatorbiel. Brzuch też mnie bardzo bolała i miałam brać no- spę.Nie wiem czy u mnie przed tym było ciałko zółte bo nie miałam usg. Mam nadzieję że u Ciebie bedzie bardziej pozytywnie niż u mnie. Trzymam kciuki.

DUPHASTON

01/03/08 18:07:07

Dziękuję Ci bardzo. Ja też na to liczę ale nie rezygnuę ze staranet bedziemy próbować jeszce w poniedziałek tak na wszelki wypadek gdyby coś się poprzesuwało. :P Moją nadzieję jeszce wspomaga HSG. Tak sobie myślę ze może po tym badaniu będzie łatwiej. Może kontrast przeplukał moje jajowody???? :P Nie pomyślałam żeby o to zapytać. Głupiutka :!: Jeśli chcesz to możesz pisać na gg

DUPHASTON

01/03/08 17:49:00

Tak kochana masz rację w starankach jednak mimo wszystko najważniejszy jest mąz :D I myślę sobie że wszystkim kochajacym się malżenstwom Pan Bóg to wynagrodzi Fasolkami Nie tylko jedną. Nie może być inaczej- musimy tylko poczekac. Wiem że to czekanie jest najgorsze ale bedzie dobrze.

DUPHASTON

01/03/08 17:35:10

oczywiscie kazała mi odstawić po tej torbieli. alerobilam usg w 9 dc przed drożnością to miałam pęcherzyki. dzisisj według wyliczen powinnam miec owu Więc rano z mezem sie staralismy. Boli mnie brzuch i czuje takie szarpniecia w jajnikach ale nie wiem czy to nie po drozności. a co do wynikow to masz racę chociaż nie wiem czy nie wolalabym zeby wraszcie okazalo sie ze cos mi jest i wyleczyli mi to i zaszlabym w caze. ale to tylko glupie myslenie.