NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

11/03/07 16:13:25

[quote="emila":5928vsnp][quote="Moniśka":5928vsnp] Czy ktos sie wam skarzyl na te osobe, komus przeskadzala, wypowiadala sie niestosownie? Teraz ten watek przyjelyscie wy drogie administratorki i mam nadzieje, ze bedzie wam sie tu milo odpowiadalo innym uzytkowniczkom na temat gimnastyki ciazowej. Mam nadzieje, ze teraz radosc was rozpiera, bo udalo wam sie zniszczyc bardzo fajny watek. Szkoda tylko drogie administratorki, ze pozbawiacie mnie kontaktu z tyloma fajnymi osobami, bo ze wzgledu na sluzbowy laptop komunikatorow nie moge posiadac. Ale coz wazne, ze poczucie wykonanej misji jest. Po raz pierwszy w trakcie ciazy cos sprawilo, ze lzy naplynely mi do oczu, bo do tej pory tylko sie smialam. Gratuluje P.s. Nie martwcie sie w Polsce tak to juz jest wladza kazdemu zmienia kt widzenia
Admin wypowiedział się już dlaczego Kathrin została zablokowana, wyraźnie podał powody... Obraziła parę osób nie tylko na priwie. Za krytykę regulaminu jeszcze nikt nie został usunięty. Posty, które piszemy, niezależnie od treści, nie mogą mieć obraźliwej formy. Nie wiem, skąd tyle niesprawiedliwych słów... Rozwala ten, co nie przestrzega zasad, a nie ten, kto kilkukrotnie prosi o przestrzeganie ich... Post powinien znaleźć się w dziale "Uwagi i sugestie do Admina", bo tylko on może zablokować użytkownika lub dać ostrzeżenie.
:|

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

11/03/07 16:09:13

Iwi - :lol:

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

11/03/07 16:02:54

Moniśka - Na twjej skrzynce priv dostaniesz ode mnie wiadomość.

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

09/03/07 18:38:07

DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN :!: :!: :!: Jest super pomysł!!!! PILNE Chętnych proszę o wiadomość prywatną z numerami gg, skype czy emaili do mnie i do Niusia_81. Skontaktujemy się z Wami w jaknajszybszym czasie!!!!!

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

09/03/07 11:43:37

Iwus jestem :) chyba o tym samym myślimy... 8) IWI MASZ SKYPE?