DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

01/01/08 23:52:42

Jejku jak mnie dawno nie było...ale cós mały nie daje mamie wolnego.Eks powiedz mi czy Twoja pociecha już siedzi??kiedy dzieic siadaja na pupci, raczkują????

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

11/10/07 00:06:36

JAK JA MAM WKLEIĆ ZDJĘCIA...??????? :oops:

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

10/10/07 23:52:47

Dziewczynki moje drogie pragnę Panie poinformować ,że dnia 28 września urodziłam synka niestety drogą cięcia cesarskiego ale wszystko okazało się być ok...Synio waży 3400 mierzy 53 cm, od czwartku jesteśmy w domku....jak każda świeża mama przeżywam wzloty i upadki. Karmienie piersią odbije się na mnie bo mały ssak nie puszcza cyca przez cały dzień ale za to noc przesypia pięknie( tfu tfu by nie zapeszyć:)niestety dość rzadko robi kupę i to mnie martwi. W poniedziałek położna wywoływała kupsko i do dzisiaj znowu nic. POnoc trawi mój pokarm bez większych reszt i dlatego....nie widać po nim żadnych dolegliwości...spacer zaliczyliśmy już w poniedziałek bo jutro mamy wypad do Warszawy czyli 170 km w samochodzie nas czeka no ale...jak mus to mus. Waga spada pieknie jeszcze 4 kg i będe jak przed ciążą, niestety apetyt nie wrócił i w tym mamy problem.NIe dość ,że jeść trzeba bo karmię to jeszcze wyniki krwi mam kiepskie. Brak pomysłu na menu. Całuje mocno wszystkie mamusie before i after:)

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

25/09/07 17:25:02

U lekarza wyszło ,że rodzić nie powinnam, wróciłam do domu i czop mi odszedł.... a teraz się obijam bo nie wiem co mam ze soba rodzić ale zaczęłam sie bać:( kto wie ile jeszcze mi zostało?

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

25/09/07 09:37:39

Eks pilnie sie odezwij, ja dzisiaj do szpitala jade i juz nie moge sie skupić.... Wszystkim byłaś pomocą więc teraz nie zostawiaj nas bez wiedzy, my tez chcemy ci pomóc... :(