Rozpad oocytów

22/07/09 12:26:19

Bardzo prosze o pomoc. Zaczynając od początku staramy się z mężem o dziecko już ponad 3 lata niestety nic z tego nie wychodzi. Mąż ma słabe plemniki, ja po laparoskopii mam stwierdzoną endometriozę I stopnia. Podchodziliśmi wielokrotnie do inseminacji otatnio miałam kcję w celu pobrania oocytów do kolekcji (było ich 2) miały być zamrożone i po kolejnej pinkcji mieliśmi podejść do in vitro. Niestety oocyty rozpadły się. Lekarz kazał mi na 2 miesiące odstawić leki hormonalne i brać Biosteron i Falvit. Dodam że wszystkie badania hormonalne mam ok, jedynie mam niki poziom progesteronu w II fazie cyklu, z estrogenami jest wzystko wporządku, w tym cyklu estradiol w 7 dc miałam na poziomie ponad 200. Lekarz stwierdził że ten zły stan oocytów nie mógł być jednorazowy i że może wynikać z tego że już tyle czasu przyjmuję leki. W tym cyklu byłam stymulowana Menopurem a wcześcniej Clo. Czy faktycznie to może być przyczny tego że oocyty uległy rozpadowi. co jeszcze mogło to spowodować. Bardzo proszę o odpwiedź

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

04/01/09 17:55:57

Hejka dziewczynki Linea na tym forum jest mnóstwo dziewczyn które mają dzidzię pomimo PCO. Nie trać nadziei. Nie możesz jej stracić dla swojej przyszłej fasolinki. Trzymam kciuki kochana za Ciebie żeby było ok. U mnie niestety 4 cykl po laparo stracony. Beta mniej niż 1,02 a dziś rozkreca się @. Złudzenia prysly. :cry:

modlitwa o poczęcie dziecka

04/01/09 17:38:47

Hej dziewczynki Agnieha a może to nie grypa żołądkowa. Trzyam kciuki Papryczko u mnie właśnie dziś się rozkręca @ a beta mniej niż 1,02 i jakiś dołek co niemiara mnie dopadł. Pozdrowionka dla Was wszystkich Alla witaj na naszym wąteczku :lol:

modlitwa o poczęcie dziecka

29/12/08 15:15:02

Hejka dziewczynki Święta, Święta i po świętach. U mnie też jakoś przeszły i spiełam się w sobie i w asadzie nie uroniłam łezki (no może jedną :oops: ). Z mężusiem obiecaliśmy sobie że nie będziemy sobie życzyć dzidzi bo przecież wiemy oboje że to jest nasze największe życzenie. Szczypiorku nie wypowiadam się bo się nie znam a wiem że normy zależą od laboratorium i odczynników użytych do badania. Pozdrawiam was wszystkie

modlitwa o poczęcie dziecka

17/12/08 20:33:11

Hello Patisonku, nie myśl już o in vitro. W końcu ktoś musi przerwać tą okropną ciążową ciszę u nas na wątku. Trzymam kciuki, żeby @ spóźniła się kilka miesięcy :lol: Dziewczynki wszystkie was pozdrawiam, całuski dla wszystkch i oczywiście dla e-fasolinek :lol: