Grupa Wsparcia ;) (2)

23/11/10 10:14:59

Hej kochane :) Ale tu puuusto ostatnio :? Gdzie się wszystkie podziewacie? Piegusku jeszcze raz dużo zdrówka dla Bartusia :) Inko gratuluję ząbków niuni :D Nikolla kochana to dobrze że masz teraz sporo pracy i mało czasu na myślenie :) Trzymam kciuki za noworoczną wizytę w BS :) Neti gratulacje dla kuzynki :) Ehhh a ja mam lenia :x nawet nie chce mi się wstać śniadania zrobić :? Krystynko co u Cibie? Jak się czujesz?

Grupa Wsparcia ;) (2)

09/11/10 18:00:12

Witam się i ja :) U nas powolutku... ja mam dzisiaj jakieś rewolucje żołądkowe ale już powoli mi lepiej :) Nashville przykro mi że w tym roku Święta bez męża :-{: U nas zawsze 1 dzień Ł. ma służbę... w tym roku wypada mu Wigilia... no ale to nie całe święta... Inko wracajcie obie szybko do zdrówka... Krystynko współczuję byłej żony... Aprilko dużo zdrówka... Martuś tuniki śliczne :) Madii przykro mi z powodu pupci Sandrusi... Nati my od 1 miesiąca używamy wody morskiej :)

Grupa Wsparcia ;) (2)

07/11/10 09:05:44

Witam się i tutaj :) Rzeczywiście pustki straszne... Paulinko nic "na siłę" ja od 38 tyg. próbowałam wyciągnąć Filipa z brzucha a w końcu wyszedł w 42 (wg. mnie tylko 1 dzień po terminie) Trzymam kciuki za szybki poród :D Jeśli masz jeszcze mój nr. to poproszę eska :)

Grupa Wsparcia ;) (2)

04/11/10 19:24:06

Krystynko to super że z niunią już lepiej :) Nikolla tam już nie mogę... ślicznie wyglądasz w nowej fryzurce :) Martuś super że w końcu do nas zajrzałaś... trzymam kciuki za to żeby wszystko było po Twojej myśli :twisted: Smykuś trochę dziwna ta Twoja sytuacja :? idź na betę. Piegusku to rzeczywiście mąż się spisał... mój nawet nie pamięta kiedy ja mam imieniny nie mówiąc już o tym że i urodziny uda mu się o kilka dni przesunąć :shock: Neti zazdroszczę ja swojego dzisiaj ledwo uśpiłam... i to musiałam na środku sklepu klęczeć i trzymać głowę w wózku żeby mógł mnie po włosach czochrać :( Ewelka kochana co z Tobą? Madii jak humorek? Agniesiu jak samopoczucie? Aprilko o ile dobrze pamiętam gratuluję pracy :) Jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam :oops:

Grupa Wsparcia ;) (2)

04/11/10 18:55:35

Hej kochane :) Ja wpadłam tylko na chwilkę bo dzisiaj mamy rodzinny dzionek :) a w dodatku dowiedziałam się że będę ciocią :lol: moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży :D Kochane czemu nie ma już naszego prywatnego wątku? Jak chciałam wejść to wyskoczyła mi informacja że został zablokowany lub nie istnieje :roll: :( Aprilko może Ty coś wiesz na ten temat?