BIAłA LISTA GINEKOLOGóW

18/11/08 12:27:49

Moja koleżanka bardzo sobie chwali dr. Roberta Sienkiewicza.

BIAłA LISTA GINEKOLOGóW

17/11/08 23:38:54

hmm odnośnie Żebiełowicza... nie wiem jakim jest ginekologiem i lekarzem prowadzącym, ale mam do niego żal. W 24 tygodniu robiłam u niego w gabinecie USG 3D. On nie miał czasu i robił mi je dr. Kwiatkowski. W domu okazało się, że płyta z USG, na którym moja niunia pokazała pięknie buzię i w ogóle się super prezentowała jest PUSTA!!! Próbowałam się skontaktować z dr. Kwiatkowskim, ale "miła" pani w rejestracji mówiła. że albo mogę się zarejestrować na wizytę, albo ona przekaże wiadomość i... cisza.... Zwróciłam się bezpośrednio do Żebiełowicza z prośbą o ponowne nagranie płyty. Oczywiście obiecał, że zajmie się sprawą i da mi znać kiedy mam się zgłosić po płytę, ale.... nadal nic... Dzwoniłam, a "miła" pani ponownie z tą samą gadką. Ola się urodziła, płyty nie dostałam i został tylko żal i niesmak, bo pieniądzą zapłaciliśmy z czystą, zepsutą płytę.... Ale co do prowadzenia ciąży nie mogę nic powiedzieć.

BIAłA LISTA GINEKOLOGóW

17/11/08 23:18:57

Serdecznie polecam dr. Piotra Uzara.

CZARNA LISTA GINEKOLOGóW

17/11/08 23:17:37

Tak na prawdę, to trudno ostatecznie orzec, czy dany ginekolog jest zupełnie zły, czy tylko nam się akurat źle ułożyła współpraca. Bogumiły Tobera-Pawlak - moja koleżanka do niej chodziła przez pierwszą i drugą ciążę i wszystkim poleca. Januszewska - ginekolog studencka - okrutna, niemiła, bez wyczucia. Ewa Banach - Medicover. nie jest tragiczna, ale czułam się u niej jak intruz i nawet w 9 miesiącu jak świeża pacjentka pierwszy raz na badaniu. Ale co do wiedzy i sposobu prowadzenia ciąży nie mam zastrzeżeń.

usg 4d w szczecinie

24/10/07 17:53:10

;-) Nasza kruszynka tez przez dwa kolejne USG spała i nie mogliśmy jej obudzić. Na trzecie USg dotąd ruszaliśmy brzuszkiem, aż się obudziła ;-) Najważniejsze, że z dzieciatkami jest wszystko ok, a że śpią - takie ich zadanie na razie SPAć I ROSNąC ;-)