jak dłudo karmić w nocy?

27/02/09 11:39:31

Ja myślę że sa po prostu dzieci łatwiejsze i trudniejsze w "obsłudze".Mój synek czasem zaśnie sam po karmieniu ale najczęściej zasypia przy piersi.Natomiast mój M usypia go w wózku.A mojej koleżanki dziecko praktycznie zawsze samo usypiało w łóżeczku bez bujania a wózka praktycznie nie zna:).Wiem że czeka mnie kiedyś w przyszłości odzwyczajanie od piersi i zasypiania w dziwne ale na razie o tym nie myśle bo jakos nam to nie porzeszkadza.

Czy on Nas juz nie kocha ????

27/02/09 11:29:36

doszło nawet do tego że kazał mi odstawic karmienie piersią małego, bo niby przez to nie mam dla niego czasu.ale mu wytłumaczyłam(dosyc dosadnie ), że zachowuje się jak idiota i gówniarz. I że to ja mam instynkt macierzyński nie on i ja wiem najlepiej kiedy małego odstawic.

karmienie piersią a rutyna

25/02/09 21:02:28

oczywiście miałam na myśli rutynę jeśli chodzi o karmienie.Co do "życiowej" rutyny u maluszka jak najbardziej polecam :)

Jak dlugo alkohol moze sie pojawic w mleku?

25/02/09 21:00:12

Do karmienia możesz wrócic wtedy ,kiedy będziesz mogła wsiaśc za kierownicę.Alkohol z mleka zniknie tak jak z krwi, nie trzeba go odciągać i wylewać.W internecie jest sporo kalkulatorów gdzie można obliczyc po jakim mniej wiecej czasie można karmic.

jak dłudo karmić w nocy?

25/02/09 15:13:21

laura79 a ile miesięcy miała córka kuzynka jak zastosowałyście tę metode.Stosując sie do metod T. Hogg trzeba liczyc sie z faktem że podanie smoczka w nocy moze byc zagrożeniem dla techniki ssania(czego konsekwencja jest szarpanie przy piersi ,mała ilośc pokarmu,słabe przyrosty wagowe dzidzi).Nie musi tak byc ale może i trzeba o tym wiedziec.