Przedszkole- problem.

17/01/12 23:13:43

Witam dziewczyny po dłuższej nieobecności. Z moim małym też były przeboje był płacz choroby itd. Ale tak jak mi dziewczyny wczesniej radziły zacisnąć zęby przetrwac i mimo wszystko prowadzac dziecko. Synek juz sie przyzwyczaił chodzi usmiechnięty do szkoły i wszystko ok. Co do chorób to ostatnio przez cały miesiąc byłw przedszkolu SZOK ŻE TAK DŁUGO !!! i znów pojawił się kaszelek i katar ale z tym szybko sobie poradzimy. Także dziewczyny głowa do góry. Trochę cierpliwości i wszystko będzie ok.

Przedszkole- problem.

19/11/11 12:58:51

Cześć dziewczyny u mnie poprawa sytuacji. Mały poszedł do przedszkola i już tydzień bez płaczu. Jestem happy. No i mam nadzieje że teraz dłużej obejdzie się bez choroby następnej. Mały jak narazie cieszy się , że idzie do przedszkola. Za to w domu mu się nudzi, bo jest sam. I muszę wymyślać różne gry. Pomysły się kończą :)

Przedszkole- problem.

09/11/11 16:22:19

Dziewczyny mój mały już 3 raz brał antybiotyk. Kuracja skończona i jest już ok. W poniedziałek znów do przedszkola jak po tygodniu znów zachoruje to się załamie. A teraz jeszcze byłam na bilansie i dostałam skierowanie do chirurga dziecięcego ponieważ Oli ma przyklejony napletek i wędrujące prawe jądro. Problemy sie chyba nigdy nie kończą. Jedno się kończy następne zaczyna.

Przedszkole- problem.

04/11/11 21:41:58

pepekswiata to mnie pocieszyłaś bo ja już zaczęłam się zastanawiać czy bo nie wypisać z przedszkola, bo tak często choruje że więcej czasu jest w domu niż w przedszkolu. Ale jeszcze chyba poczekam i zobaczę co będzie dalej ale przez dwa miesiące jest już mały drugi raz na antybiotyku mam nadzieje że szybko przyzwyczai się do tych bakterii i zarazków i przejdzie mu te chorowanie co chwila.

Przedszkole- problem.

29/10/11 18:26:17

Dziewczyny czy wasze dzieci też tak często chorowały jak poszły do przedszkola. Bo ja już nie daje rady. Mój mały jest już trzeci raz chory we wrześniu był tylko dwa tygodnie w przedszkolu potem tydzień w przedszkolu i znów dwa tygodnie w domu. Teraz znów był kilka dni w przedszkolu i dzisiaj dostał mi gorączki 38,9 i kaszel taki suchy okropny. Ja już nie wiem co robić. I nie wiem czy to normalne czy mam się obawiać czegoś.