"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

09/11/08 13:55:36

anmast to mnie zaskoczyłaś, nie wiedziałam, że w parowarze można wyparzyć butelki. ja mam parowar od roku i jest rewelacyjny, spróbuj przygotować w nim rybkę (filet) albo pierś z kurczaka w warzywach, bardzo smaczne, polecam!

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

09/11/08 12:25:54

ja też jestem przerażona moją szyjką, skróciła się tak nagle i od czasu jak usłyszałam, że moja ciąża jest zagrożona strasznie się boję. mam pessar i muszę się oszczędzać, ale leżeć całymi dniami nie umiem, choć faktycznie odpoczywam więcej. ciekawe co jest powodem, że tak wiele z nas ma problemy z szyjką, moje 2 koleżanki też miały to samo, też dostały krążek i na szczęście wszystko się dobrze skończyło. mam jeszcze jeden mały problem - moja córa od 3 dni kopie dużo mniej niż wcześniej, czuje zdecydowanie mniej ruchów. czy wy też macie czasami takie "uspokojenie" czy mam się zacząć martwić i jechać na izbę przyjęć? bo z tego, co czytam wasze dzieciaczki kopią coraz więcej .... kurcze czym bliżej końca, tym więcej problemów i strachu ...

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

07/11/08 08:14:05

jak was tak czytam, to zaczynam mieć kompleksy - ja jeszcze nie mam żadnej konkretnej wyprawki dla dziecka! kilka okazyjnie kupionych ciuszków nie można na pewno do tego zaliczać, nie wspominając o reszcie. nie mam jeszcze nic - wózka, nosidełka, łóżeczka itp. kurde powoli trzeba będzie sie za tym oglądać i chyba wszystko będziemy musieli kupić sami, przyznam, że liczyłam, że coś nam zasponsorują jedni czy drudzy dziadkowie, ale niestety do tej pory cicho sza ... dziewczyny dawno nie zaliczyłam takiego stresa jak dzisiaj, nie śpię już od 6.00 - wracam do pracy po 2 tyg L4 i wiem, że na biurku mam masę niezałatwionych spraw, dokumentów itp. w tym roku listopad i grudzień to dwa najgorętsze miesiące, mamy kupę roboty. cholera już mam dość i wnerw niesamowity :x

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

06/11/08 07:53:48

esselte ta ballada jest piękna, tyle, że moja Mała zamiast się uspokić zaczęła bardziej kopać :D ja właśnie robię listę takich ballad i chcę je sobie zgrać na płytkę i słuchać wieczorami z moim Brzuszkiem. pasAnik w cukrzycy ciążowej odpowiednia dieta pomaga najbardziej, moja mama też ją miała, a po ciąży wszystko wróciło do normy. mnie wczoraj tak potwornie bolała lewa strona głowy, że nic nie pomagało, do tego znowu miałam nudności i położyłam się o 18.00 do łóżka. oczywiście ze dwa razy w nocy wstawałam zrobić siku, no ale udało mi się przespać całą noc i wstałam o 7.00. wy też musicie tak często biegać do ubikacji? bo ja czasami co pół godziny, mój biedny pęcherz :( aaa za tydzień w piątek jadę na koncert dżemu :D:D:D wczoraj udało mi się dostać bileciki dla siebie i męża! to sobie Pati posłucha muzyczki, a mamusia się zrelaksuje :D to taka mała rekompensata, za to, że mieszkam tak daleko wa-wy i nie mogę się z Wami spotkać ;) ale też miło spędzę czas!

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

05/11/08 09:04:11

pasAnik ja już też mam pessar ... i myślałam, że mogę być trochę bardziej spokojna i bez problemu wrócić do pracy (oczywiście bez przeginania), a lekarz mi wczoraj powiedział, że lepiej gdybym była już na L4 bo to ciąża zagrożona (skoro krążek, tzn, że zagrożona), ale powiedział, że to mój wybór i jak się będę dobrze czuła mogę chodzić do pracy, tylko bardziej na siebie uważać. pierwszy raz usłyszałam wczoraj, że to ciąża zagrożona i zaczynam się bać. no ale chociaż na kilka godzin dziennie wrócę do pracy, mam naprawdę masę spraw do załatwienia, z tym, że teraz już podzielę się nimi z pracownikami. na L4 chciałabym dopiero pójść w okolicy świąt albo po nowym roku, o ile wszystko będzie dobrze. doriss12 u mnie z chodzeniem spać podobnie, jak o 22 nie jestem już w łóżku to zasypiam na stojąco, a budzę się często ok 3-4 nad ranem i też mnie szlag trafia, z tym, że wtedy często dostaję największe kopniaki od Młodej i to mnie trochę uspokaja ;) skierowanie na test obciążenia glukozą mam od tygodnia, ale jeszcze nie miałam kiedy się wybrać ... aa i mam 50 g glukozy. za dwa tygodnie w piątek zaczynamy szkołę rodzenia z mężem! nie mogę się doczekać!