problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

11/02/10 13:42:56

marusza, aga ja Wam cały czas kibicuje i cieszę się że się nie poddajecie. Na pewno się uda!! W czasie naszego czekania na cud spotkałam multum par, które czekały krótko długo lub bardzo długo ale się doczekały i z Wami też tak będzie. Teraz macie jeszcze jednego kibica, Hania już czeka na e-koleżankę. Aga czy ja dobrze kojarzę że masz problem z wyslaniem m. na badanka? Martinka AnnaGrzes neci ivon sylwia2008 pragnienie a Wy się tu jeszcze pojawiacie? Co u Was?

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

10/02/10 14:34:38

maruszka co tam u Ciebie?? ale jestem ciekawa co u Ciebie nowego i średnio nowego bo troche mnie nie było. justynka a jak twoja pociecha??planujesz już drugie?? :)

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

09/02/10 17:07:00

pluszaczku u nas wszystko ok,czas leci nieublaganie i liczy sie od karmienia do karmienia. Mała tak rosnie że niektore rzeczy jednego dnia sa dobre a juz 3 dni pozniej sa za małe. a co się dzieje z resztą"starych" forumowiczek?

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

07/02/10 14:40:05

Witam serdecznie w nowym roku, dlugo sie tu nie pojawialam ale stare forumowiczki mnie może pamietają :) pluszaczku nie sposób nie zacząćod gratulacji dla ciebie więc GRATULACJE niech maluszek zdrowo rośnie w twoim brzuszku Ja się muszę pochwalić że od 6 stycznia jestem mamą Hani i jak pewnie przypuszczacie swiat się u nas teraz kręci wkoło niej :) Pozdrawiam wszystkie stare i nowe forumowiczki pamiętajcie my jesteśmy dowodem na to że "w końcu musi się udać" i zapewniam że warto walczyć i niekoniecznie zawsze słuchać lekarzy. Aga dla Ciebie specjalne usciski od naszej Hanki :)[/b]

...::: Styczniówki 2010 :::...

10/11/09 13:41:38

Hej dziewczyny, trochę mnie nie było przez generalny remont w domu i brak możliwości podłączenia kompa tak więc nie wiem czy mnie tu jeszcze ktos pamięta. Ja była w sobotę rozejrzeć się za wózkami. Wydawało mi sie że jeszcze mam sporo czasu ale pani mnie uświadomiła ze na niektóre popularne i niedrogie modele czeka się nawet ok 6 tyg. naogladalam sie i mam straszny metlik, ktory wybrac :zkr: a wy już macie swoje typy?