PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

04/10/14 20:55:18

A my po roczku. Po tym kalendarzowym a dzis po imprezowym. Tymon obłowił się w prezenty. Nie wiem gdzie to wszystko trzymać. Ale było super. Nie mogę uwierzyć,że mój syneczek ma już rok. Kiedy to zleciało?!

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

09/09/14 20:33:59

Cześć mamuśki. Przez jakiś czas tu nie zaglądałam, a tu proszę! Ciężko sie ogarnąć po powrocie do pracy, tym bardziej, że zaczęłam nową pracę, na szczęście w zawodzie. Najgorzej idzie mi robienie obiadów dla rodziny, dla Małego jakoś jeszcze ogarniam, ale czasami dziekuję\, że istnieje taki wynalazek jak gotowy obiadek w słoiczku. Kiedyś ktoś zapytał kto zostaje z małym. Więc jest to mama przyjaciólki i Tymek ma świetną opiekę. Niestety tylko do marca, kiedy to jej córka wraca do pracy. ewitao pięknie się Twój Mały rozwija, gratulacje. Tymek cgodzi z trzymaniem, i podpierając się o meble i o co tylko sie da. Gosia wszystkiego najlepszego dla Grzesia i dla Was-rodziców. STO LAT

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

08/07/14 09:12:11

Z fotelikiem już się wyjaśniło. Kupiliśmy ten sam ale z isofix, jak się okazuje w nowym samochodzie będziemy mieli ten system na szczęście.Przy tych większych fotelikach to jednak lepsze zabezpieczenie. No i skończyło się. Koniec laby. O ile opiekę nad żwawym niemowlakiem można nazwać labą. Wracam do pracy. Nadarzyła się okazja pracy w zawodzie i nie mogę tego zaprzepaścić. Z Tymciem zastanie mama przyjaciółki dopóki jej wnuk nie będzie potrzebował opieki bo przyjaciółka też będzie wracać do pracy. Ale do marca gdzieś ją mamy. Myślę, że już ją zaakceptował, tyko usypianie to problem. I nie wiem też jak tyle godzin beze mnie będzie wytrzymywał. Strasznie się boję, ale też się trochę cieszę. Pozdrawiam Was mamuśki.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

12/06/14 08:47:23

Mam pytanie o foteliki samochodowe. Ale te dla starszych dzieciaków. Jako że Tymcio przesiada sie do fotelika córci 9-18kg, jej musimy kupić fotelik 15-36kg. Możecie jakiś polecić? Kupiliśmy wczoraj jeden, ale musimy go oddać bo nie jesteśmy zadowoleni. Mąż zawoził ją dziś do przedszkola i się okazało, że nie jest stabilny, jeżdzi po siedzeniu.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10/06/14 08:18:40

Właśnie ja jakoś boję się podawać truskawki. Poczekam może w przyszłym sezonie. Wczoraj dostrzegłam drugiego zęba, też rosnie trochę krzywo, tworzą razem takie odwrócone "v". Ewitao zaczynam Cie rozumieć, Tymon też opanował przełażenie przez poduszki i wszelkie fortyfikacje. Nie mogę go juz zostawiać na łóżku. Teraz najbezpieczniej jest na podłodze. Mały zaczyna przybierać już pozycje na czworaka, tylko potrzeć jak ruszy, na razie siada i wstaje na piętach. I uwielbia robić ku-ku.