samotna matka ?

01/07/11 15:22:59

pasia251 masz racje wszystko zalezy co masz na mysli mowiac odpowiedni byt. Bo dla odpowiednim bytem na pewno nie sa jakies tanie ciuchy, wyjazdy na "panstwowe kolonie" itd co do okradania panstwa - jasne, skoro ono nas okrada całe zycie i nie jest ukarane to ja tez zapewne mogę ;) btw moi rodzice pod odpowiednim bytem dziecka uznaja: coroczne kolonie, ferie, dni wolne od nauki za grancia na wypoczynku. po prostu za dziecka, nigdy nie powiedziano mi NIE. i uwazam, ze to jest odpowiedni byt dla dziecka.

samotna matka ?

30/06/11 18:05:59

w świetle pr5awa jestem samotną matką. mimo ze bede mieszkac z ojcem dziecka - on nie pozostaje zameldowany u mnie.

Nietypowe imiona

30/06/11 16:10:07

Brak zdrobnień, nie cierpie kiedy ktoś przekreca moje imię, wiec gdy nie potrafi zapamiętać na pytanie JAK? mówię AGA (bo szkoda sie szarpać). raczej wszyscy mówią mi po imieniu (pelnym) tylko osiołki które nie potrafią zapamiętać mówią Aga (sporadyczne przypadki).

samotna matka ?

30/06/11 16:02:53

Czym sie różni ta a ta sytuacja? Ja jestem zdania takiego, ze skoro państwo nas okrada od lat zreszta- emerytury sa śmieszne a czy w ogole beda to juz szkoda sie nad tym zastanawiac bo pewno ich wcale nie bedzie.. nie robie nic złego pobierajac jesli (sie uda) wszystkich świadczen/zapomóg itd jakie gwarantuje Panstwo samotnej matce. Jesli samemu sie nie upomnisz i nie pokombinujesz to mozesz cienko piszczeć. Ja uwazam, ze jesli ktos ma głowe na karku to kombinuje ile daje rade zeby zapewnic jak najlepsze warunki dziecku i malo tego, zeby w ogole przezyc w dzisiejszych trudnych czasach.

Chusteczki nawilżające - jakie?

28/06/11 21:27:16

Ja opiekujac sie małym szkarbem pracujac jako opiekunka używałam Bambino i do dzisiaj sama ich używam :)