Mamusie i tatusiowie z Legnicy

20/02/09 21:23:33

czesc dziewczyny , a ja tak bardzo chciałam sie spotkać wreszcie z wami :(:(:( a mi Konradek razem z Klaudia zachorowali Konrad dwa razy dziennie zastrzyki Klaudia antybiotyk w tabletkach ..... czytam was cały czas ale jak wróce z pracy to w domu zastaje wszystko dzie popadnie bo babcia jak juz zajmuje sie dwójka chorych to nawet nie myśli sprzatac i ma racje , chwała jej za to że siedzi mi z dziećmi no a jak ja juz sie uporam ze sprzataniem to juz padam na twarz... i wloke sie do łóżeczka , net i inne przyjemności to tylko to co najważniejsze ..pozdrawiam goraco WSZYSTKICH ZAKICHANYCH wracajcie do zdrówka DZIEWCZYNY JAK MACIE KOGOŚ CHETNEGO DO PRACY TO SIE POLECAM MAM DWA WOLNE ETATY !!! FAJNE ZAROBKI !!!

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

18/02/09 21:10:57

Czesc dziewczyny !! DOMINIKA I SEBASTIAN wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy !!!!!!!!!!!!!!! :bal: Poszukuję osoby na stanowisko REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na dolnyśląsk , wymagania: mile widziana znajomość branży pończoszniczej i bieliźniarskiej, łatwość nawiązywania kontaktów , prawo jazdy kat.B, proszę o przesłanie CV i LISTU MOTYWACYJNEGO ( O ILE TO MOŻLIWE ZE ZDJĘCIEM ) osobiście do siedziby oddziału w Legnicy „Centrum Pończoszniczo -Bieliźniarskie” MARCONI-POL Kawaleryjska 1, 59-220 Legnica O ILE KTOS nie ma pracy a spełnia warunki to zapraszam na PW byc może to ogłoszenie kogoś ucieszy :)

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

17/02/09 19:04:16

Ostaszynka piekna mała ksiezniczka , a gdzie was wywiało dziewczyny ????

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

15/02/09 22:14:55

Witajcie !!! Jak tam po Walentynkach ????? pewnie słodko i rozkosznie :))) u mnie zapanował szpital w domku i całe planowane WALENTYNKI szlak trafił , odłożyliśmy je na nastepny weekend :) Konrad ma już ząbka lewą jedyneczkę na dole :)))) na dodatek w tym samym czasie zaraził sie od Klaudii pzreziębieniem nie goraczkuje ale pokaszluje , nie byłam u lekarza podałam mu syrop na kaszel który juz kiedyś wczesniej mu podawałam mam nadziję że przejdzie bez interwencji lekarza . Strasznie trudno mi jakos zorganizowac dzień i pogodzicv prace i dzieci w domku ale mam nadzieję że jakoś z czasem wszystko wróci do normy.......czas spedzony przy kompie to najczesciej z Konradem na rekach albo ukradziony kosztem nie wytartych kurzy ...hihihiihi Pozdrawiam wszystkiem mamuśki !!!!! i dzieciaczki !!!!!!!!

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

11/02/09 21:06:18

Witam, witam,witam :):):) Bardzo przepraszam za tak długie i okropne zaniedbanie Was na forum... powrót do pracy i kilka przykrych spraw po drodze zrobiły swoje. Ale mam nadzieje ze to juz jedynie odległa przeszłosc:)