W sprawie św. rodzinnych, św. z Zus, itp.proszę pisać,pomogę

05/07/07 16:06:59

Witam ! Proszęo pomoc> jestem na urlopie macierzyńskim do 10 lipca. Dowiedziałam się że jestem w kolejnej ciąży. Czy przechodząc na wychowawczy wrazie zwolnienia lekarskiego urlop jest przerywany i mam płacone 100% pensji? Mam do wykorzystania urlpo wypoczynkowy zaległ+ bieżący chciałabym jednak przejśc na wychowawczy i napisać podanie do pracodawcy o zapłacenie za urlpo - czy mo9że mi odmówić? Nie ukrywam że chciałabym dostać kasę zważywszy na obecne i przyszłe wydatki.

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

30/06/07 14:12:03

Dareczko ponawiam soje pytanie jakie masz łózeczko turystyczne, jakiej firmy? Chyba nie obraziłaś się za słowo wypasione. My chcemy kupić ale przeczytałam że niektóre są dla dzieci od 6 miesięcy np Eurobaby.

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

30/06/07 13:50:11

Witam ! Przepraszam Was ale ja podobnie jak Iska jestem nastawiona na odbiór czytam ale trudno mi ostatnio pisać Tolaola pytałaś jak sie czuję ogólnie dobrze chce mi sie tylko często spać w dzień jak moge i Franio spi to tez podsypiam. Lumia "brodaty anioł" :D fajne . Ja mam u swego boku łysego anioła. Mój anioł odwiózł syna na obóz harcerski, zrobił zakupy w spozywcze w biedronce a chemiczne w realu. JAk strong men wniósł to na 3 pietro a teraz robi zapiekankę. :D Ja odespałam noc bo mały marudził pierwszy raz od dawna wstawałm co 3 godziny. Wszystkom chorym mamuską i dzieciakom DUŻO ZDRRÓWKA.

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

28/06/07 18:17:36

WOW :shock: Ewa jak cudnie wyglądasz :D :D a mąż łał taki do schrupania i te włosy !!!!!

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

28/06/07 10:41:43

Tolaola słyszałamże też się starasz :) W poradni laktacyjnej twierdzą że można karmić moja ginka jest temu przeciwna od razu powiedziała za miesiąc odstawiamy uprosiłam ją o jeszcze jeden miesiąć. Chę choć do 6 miesiąca. Darka mówi że można aż on sam odrzuci. Czytałą że karmienie może wywoływać skórcze macicy a ja z Franiem brałam Luteinę bo miałam przedwczesne skórcze. Jestem rozbita czasami żal mi Frania i my ślę że "coś" mu zabiorę jak przestane go karmić. Kubę karmiłam 1,9 mies. Tak długo walczyłam o to karmienie dlatego teraz czasami mam doła że hej. Dziękuję za info o butelkach ja w tym temacie jestem noga. Nie wiem czy zaczynać od smoczka 1 czy większego? Kasiasz rozumiem Cię doskonale ja z Kuba tez miałam takie noce wstawałm co 3 godzxiny.Pediatna mówił że powinien mieć przerwę a on nie chciał i nic nie pomagało. Cyckował na okrągło :) Franio to anioł śpi od 19- 3. Tylko je, śpi i uśmiecha się bardzo rzadko płacze może kilka razy na 4 miesiące.