~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

01/09/12 22:08:52

Witajcie, sto lat mnie tu nie było. Widzę ze temat obiadków jest wałkowany ;) powiem tylko że ja to robięwszystko na oko ;) i dzieciaki zdrowe i zadowolone. A więc: - od 6 miesiąca daję mięso razem z wywarem (nie miałam zielonego pojecia, ze nie można....) - od 6 miesiąca daję łososia (także nie wiedziałam ze nie można, bo na słoiczkach jest chyba że po 5...) - mała je z warzyw: fasolę, pora, brokuły, kalafior, oczywiście ziemniak, marchew, pietruszka - je także (od 5 miesiąca) masło (do zupki pół łyżeczki), oliwę i kaszę manną... także moje żywienie chyba trochę różne od standardów książkowych.... Antka karmiłam podobnie... i piękny wyrósł :lol: no więc przy Agatce podobnie stosuję :) pozdrowienia dla wszystkich :)

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

12/05/12 21:39:11

Witajcie, dostałam miłego smska przypominającego że tu jesteście i postanowiłam zajrzeć :) przeczytałam ostatnie 3 strony, bo na więcej sił nie mam... ;) też mam celulit, laktację różną i w ogóle :) na razie jednak karmię bez problemu a mała dobija do 8 kg więc chyba dostaje wystarczająco. co u nas w skrócie: pracuję od 10 kwietnia, maluchy w domu, wymieniamy się zmężem z opieką, budujemy dom i jakoś żyjemy z dnia na dzień... zmęczeni bardzo ale zadowoleni. :) a jak u Was? co dobrego? ile ważą Wasze maluchy? co robią ciekawego? i w ogóle... spróbuję trochę jeszcze poczytać, ale tak długo mnie nie było, że nie dam rady nadrobić tego co naskrobałyście ;)

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

26/02/12 20:13:58

Witajcie, dawno mnie nie było. Ja to ja, już w wielim tempie ruszyłąm do pracy: za 3 tygodnie mam egzamin zaległy a za miesiąc obronędoktoratu, więc siedzę i zauwam. Oprócz tego dobrze, mała je i śpi, 2 tygodnie temu ważyła 5800, więc teraz pewnie już z 6400 :) wszystko dobrze tylko ma potworny problem z kupkami... robi raz na 3-4 dni... i nie mam pojęcia co z tym zrobić... doczytałam niestety tylko ostatnie dwie strony: ania 1300 to bym powiedziała ze bardzo ładnie przybiera :) przecież jej waga była znacznie mniejsza więc rośnie pięnie ! :) Paulus my też będziemy chrzcić w lany poniedziałek :) i jeszcze ciuszków nie mam... coś muszę znaleźć... :roll: a menu podobne, tyle ze troszkę sromniejsze... szkoda ze nie mamy miejsca, bo bym zrobiła w domu.. jak nic z 1500 zł zostawimy w restauracji. Catie zdrowia życzę! kasia Twoja mała to dopiero rośnie :) chyba największa ze styczniowych maluchów :) [b] tissaya [/b już iedyś miałam pisać.Pięny ten Twój Bartuś! cieszę się ze tak dorze rośnie, przybiera i coraz większy! często myślałam o Was1 Pozdrowienia :)

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

29/01/12 20:05:56

antenka moje też dostała najpierw kataru i bardzo jej charczało w nosku. Potem wyraźnie spływał jej katar i zaczęła pokasływać, a potem kaszleć całkiem porządnie - miała ataki kaszlu po 30sekund i widać było że isę bardzo męczy. Lekarze dali juwit c, kazali oklepywać i bardzo często psikać sterimarem. No i po dwóch dniach to się wycofało. Na pewno możesz ją oklepywać, ale jeżeli kaszel nie jest bardzo męczący to nie martw się. Ja bym na taką zimnicę też nie wychodziła, bo tylko możńa pogorszyćsprawę. też myśle że nas wypuszczą :) neetaja to trzymamy kciuki :) a martha dawała komuś numer tel? sprawdziłam - jej sie kończy 42 tydzień. No chyba już urodziła....

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

29/01/12 17:47:46

no chyba nasz wąek zamarza.... pewnie wszytkei dziewczyny zajęte obowiązkami. ania ja mam nadzieję, ze jutro wyjdziemy. Mała nie jest juz w ogóle żółta, katar jej mija, kaszel też. Robi brzudkie kupy, ale to mam nadziejepo lekach (choć na oddziale panuje rotawirus). Mój Antoś już w domu wariuje... płacze, prawie nie je i chyba mnie jutro w szpitalu nie utrzymają już, choćbym się miałą wypisać na własne rządanie. Rano badania i zobaczymy... No i trochę pracuję.. :) halllo, zajrzy ktoś do nas? :)