Czerwcowe Szczęścia (2)

10/07/10 20:55:55

Witam weekendowo! Ja cały dzień spędziłam na plaży nad zalewem. Było miło tyle że teraz mam twarz w odcieniu, którym nie powstydziłaby się świnka Peppa :? kasiab87 Sto lat! Sto lat! Słonko niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Dobrej pracy dla męża i dwóch kreseczek na teście! Boziu jaka Ty jesteś młoda! pamika dobrze, że z plecami lepiej :) Amelka ma sukienke z drugich urodzin- balową w kolorze wina. asiaa78 a może po prostu zapytaj Pannę Młodą (jeśli jesteście dośc blisko) czy nie miała by nic przeciwko gdybyś założyła czarną sukienkę? Dziś wracają z wypoczynku wskoczyłam do Biedronki- znalazłam śliczny grafitowy dresik z weluru za 20 zł- Amelka wygląda nim ślicznie.

Czerwcowe Szczęścia (2)

09/07/10 12:29:39

asiaa78 matka panny młodej idzie w czerni, więc mi chyba tym bardziej wolno :twisted: A co myślisz o moich kreacjach?? Chyba nie wyglądam jakoś koszmarnie??

Czerwcowe Szczęścia (2)

09/07/10 11:58:15

Witam w piątek! Mam dziś starszliwego lenia. Jeszcze nie zrobiłam nic pożytecznego(nawet się nie umylam) :oops: Niedobra Sylwia!!! Przesłał by mi ktoś troszkę energii, co? Dziś czeka mnie nocka w pracy a ja jestem zmęczona na samą myśl. Jutro wybieram się nad wodę- trzeba się troszkę poopalac bo już mi wszystko zeszło :evil: Wspominałam Wam, że kupiłam sobie pierwsze bikini od 12lat?? A co mi tam jak sie nie podoba to niech po prostu nie patrzą! Niby ogólnie nie jest źle ale mam straszne rozstępy na biodrach :roll: asiaa78 czujesz te 32 stopnie, które mają byc dziś u Ciebie?? pamika specjalne na Twe życzenie wrzuciłam te zdjęcia. Wesele jest 31 lipca. Mam nadzieję, ze z plecami już lepiej( a może wybrałabyś sie z tym do lekarza?). Co do sukienek to nie wiem jeszcze jaką biżuterię założę- może macie jakieś pomysły?

Czerwcowe Szczęścia (2)

08/07/10 17:14:16

asiaa78 bób też gotowałam w zupce tyle, ze było z tym troche zachodu bo trzeba go obrac przed gotowaniem a to czasochłonne. My jesteśmy po dłuuuugim spacerku. Znalazłam buty na wesele- fajne ale cena już nie taka fajna. Jeszcze pochodze i poszukam...

Czerwcowe Szczęścia (2)

08/07/10 13:43:17

asiaa78 ja jestem w o tyle mniej ciekawej sytuacji, ze mieszkanie P. dostał w spadku przed naszym ślubem i nie mam do niego absolutnie żadnych praw. Po za tym chyba jednak u Ciebie łatwiej o pracę niż w tym moim zaściankowie. A moja biżuteria pozwoliłaby nam przeżyc kilka miesięcy :wink: Zupka - poezja!! Jak ktoś reflektuje to mam 10L gar :wink: