Oswiecim

03/09/15 16:10:13

Bacha gratuluję etatu ;) Z uszami ok, chociaż widzę, że ma delikatny słuch. rajcula gratuluję córci ;) Jak tam dziewczęta pierwsze dni w szkołach, przedszkolach?

Oswiecim

07/07/15 21:36:11

rajcula jak chłopak, to poznasz płeć. Jak dziewczynka, to pewnie trzeba będzie jeszcze poczekać. Dziewczynki rozpoznają ok 20 tyg ;) aga&niki współczuję astmy. Co do alergologa, to ja PRYWATNIE dzwoniłam początkiem maja i kazała mi babka dzwonić na początku sierpnia, bo już terminów nie było, a muszę dzieciakom powtórzyć testy (mieli robione 3 lata temu), bo im się -na moje oko- alergie pogłębiły. Mam sprawdzoną alergolożkę, więc innej nie szukam i cierpliwie czekam. Póki co, przed większością wyjść z domu, dzieciaki dostają po pigule na alergie. Bez tego ciągle smarkają, kichają i skarżą się na szczypanie oczu. Trzymam kciuki za pozytywną diagnozę z badania :okk:

Oswiecim

19/06/15 14:37:25

Cześć babeczki! Ale mnie tu nie było! Ale już nie obiecuję, że się poprawię. FB mam w telefonie i niemal non stop jestem w zasięgu, a z lapka korzystam sporadycznie ;) Rajcula GRATULACJE!!! Aravilka witaj! Napisz nam coś o sobie i swoim synku. U nas po staremu. Dzieciory rosną, Danko uroczyście zakończył przygodę z przedszkolem, został przyjęty do szkoły, do której chodzi Gaba. Gabi od września do 4 klasy (już jestem przerażona wrześniem). Danko "pokochał" piłkę nożną, zapisałam go do Akademii Piłkarskiej i mam urwanie jaj. Do końca czerwca mamy treningi 3 razy w tygodniu, najgorzej jest w sobotę, bo Danko wpada do nas po 6.00 z przypomnieniem, że o 9.00 ma trening i czy go obudzę ;) Tak więc w soboty nie śpię od 6.00, bo jak mnie młody obudzi, to już zasnąć nie mogę. No ale ma jakąś tam swoją pasję, więc go wspieramy. W przedszkolu na koniec zraził się do jednej z wychowawczyń i teraz chodzi tylko wtedy do przedszkola, kiedy od rana jest ta, którą uwielbia, a w południe go odbieram ;) No ale został tydzień do końca, więc jakoś to wytrzymamy :) Po tym, jak s.aga kupiła działeczkę rekreacyjną, strasznie jej pozazdrościliśmy i też jesteśmy na etapie kupna własnej. W przyszłym tygodniu finalizujemy transakcję i wakacje spędzimy na naszym własnym RODOSie :lol: No to chyba tyle nowości u nas. Pracy nie szukam, mąż pracuje jak pracował, dzieci zdrowe ;)

Oswiecim

19/02/15 19:32:26

Hejo! aga&niki pytasz co ze spodniami dla Gaby. Hmmm... Kupiłam materiał, skroiłam, przeleciałam fastrygą, co by mi się lepiej szyło i... maszyna nie chciała ze mną współpracować. Tak więc pojechałam do ciucha na Leszczyńską i kupiłam 2 pary spodni. Czarne i różowe. Różowe wzięła Gaba, a czarne dałam Danoncjowi ;) Moje skrojone porcięta leżą w siatce z materiałami ;) e-mysiaa moi rodzice bardzo nam pomagają, tzn. jak potrzebujemy zostawić dzieciaki na chwilę, to nie ma problemu. Teraz Gabrysia jest u moich rodziców na 5-dniowych feriach. Ogólnie traktują i Gabę i Danka tak samo, ale jak już chodzi o zabieranie ich na weekned, czy dłuższy pobyt (jak teraz Gabrysię), to już pierworodna wnusia prowadzi. Danielowi nigdy nawet nie proponowali, żeby u nich został. Dla Gabrysi moja mama brała teraz specjalnie urlop, żeby ją do siebie wziąć. Daniel siedzi ze mną już 4 dzień, sam, nudzi mu się. Całe szczęście, że w tą sobotę organizujemy im wspólne urodziny i młody jest chętny do pomagania w kuchni, bo ma odrobinę rozrywki. Ostatnio z nudów wziął się za prasowanie ;) Tzn ja prasowałam, a on chciał spróbować. Jak spróbował, żelazka nie chciał oddać. wczoraj zrobiłam obiad, zjedliśmy, ruszyłam do zmywania, a ten do mnie, że on pozmywa, on jest już duży i potrafi zmywać, a ja mam sobie iść odpocząć <3 Dzisiaj robił ze mną zakupy, a przed chwilą kroił mięso do sałatki na sobotę. Jutro będziemy kroić jarzynę na sałatkę jarzynową i ogarniać chaos w mieszkaniu ;) No i w sobotę będą goście z prezentami! Teściowa natomiast codziennie siedzi z młodszą córką szwagierki, bo reszta rodzinki jeździ na narty. Moje dzieciaki były u niej na noc 7 lutego, więc mają pobyt u babci odhaczony na następne 6 lat ;)

Oswiecim

05/02/15 21:18:59

e-mysiaa u nasz dziś były występy na Dzień Babci i Dziadka. Moja teściowa w ogóle popierniczyła sprawę i nie przyszła :? Olać ją, niech żałuje, bo występy były świetne!