WRZESIEN 2007

02/03/09 14:19:40

Położyłam Kamilię spać i wróciłam. Pieluchomajtki - używamy, szczególnie wygodne prze nauce siadania na nocnik, można ściągnąć i ponownie założyć. Ktoś (nie pamiętam kto :oops: ) pytał o kolację: my nie jemy ani mleka ani kaszek na kolację bo Kamila od skończenia roczku odmówiła współpracy, za to chętnie zjada kanapeczki, serek biały itd. Nie wpłynęło to na jej spania. KAMINA - masz jakieś specjalne wejścia :) LADYFEA przytulam i utulam, jedyne co pomaga moim zdaniem to upływ czasu i choć brzmi to okropnie nowy piesek. Sprawdzałam na sobie. UANKA gratulacje dla córci. My liczyć i mówić nie umiemy ale za to zwierzątka prawie wszytkie mamy opanowane łącznie z trzmielami, żukami i innymi takimi. Ostatnio tatuś z wujkiem zaczęli uczyć nazywać kwiatki i krzewy w ogrodzie.

WRZESIEN 2007

02/03/09 10:26:03

Witam, Przepraszam, że w piątek tak zniknęłam, ale zostałam zawezwana do brydża i już przez cały weekend nie dałam rady zajrzeć. Dużo zdrówka dla wszystkich chorujących. Kamila mnie ciągnie na dwór więc reszta później.

WRZESIEN 2007

27/02/09 20:19:42

Dzieciaczki wrześniowe śliczne, Martynka się szczególnie Kamili spodobała. ERISA ja się mogę z Tobą wirtualnie napić, właśnie rozmyślamy co by tu wypić w piątkowy wieczór - winko czy drineczka? Szczególnie że jak Kamila pójdzie spać (co zaraz nastąpi) to mamy szansę na małego brydżyka.

WRZESIEN 2007

27/02/09 15:13:09

Witam jeszcze przed weekendem, Wszystkim chorującym dużo dużo zdrówka. Kasia super że siostra w domu jednak. LADYFEA trzymam kciuki z pieska - może jakoś się wyliże, u nas od zawsze jest przynajmniej jeden pies, więc już parę rozstań mam za sobą - zawsze jest okropnie, ale trzeba pamiętać o tych miłych chwilach. Urlop - to jedna z niewielu zalet własnej firmy - zawsze można sobie iść na urlop. Ptysiowa tak myślałam o wczesnym wstawaniu Ptysia, czy on nie jest głodny rano? Kamila tak ma że się budzi o 5-6 rano - wygląda jakby mogła już wstać, dostaje flaszkę z mlekiem, wypija i dosypia do 8-9-tej. Może PTYŚ też by dospał jakby szybko dostał jedzonko? Przypomniało mi się jeszcze o kartach kredytowych - często jak się podpisuje jakąś umowę kredytu np. kupno na raty trzeba podpisać tez umowę o kartę, którą potem można rozwiązać. Z tego co się orientuję, żeby uniknąć naliczania nie wiadomo za co trzeba kartę odesłać, a nie wyrzucać do kosza. Ja tak parę razy robiłam i nigdy nie płaciłam za takie karty które ktoś chciał mi wcisnąć. Więcej nie pamiętam, postaram się zaglądać.

WRZESIEN 2007

26/02/09 22:44:19

Witam, jak człowiek nie czyta na bieżąco to potem strasznie dużo ma do nadrobienie, ale nadrobiłam. Dla Olka - wszystkiego najlepszego z okazji imienin (jeszcze zdążyłam przed północą) Dla wszystkich chorujących dużo, dużo zdrówka. A mamom dużo siły. My na szczęście jeszcze nie sprawdzaliśmy jak to jest jak dziecko chore i mam nadzieję, że tak będzie jak najdłużej (bo chyba jednak im starsze tym rodzicom łatwiej). Dla wszystkich potrzebujących dużo pozytywnej energii. Kamila sprząta jak stara :), śmieci wyrzuca, odkurza, zamiata, pranie wkłada do pralki, naczynia wkłada do zmywarki, nakrywa do stołu - żyć nie umierać - gorzej tylko że ona codziennie domaga się tych atrakcji a mi się nie codziennie chce :( Witam wszystkie nowe (nie nowe) wrześniówki, widziałam pięknych kawalerów. Patyska - super że Filipkowi lepiej, troszkę może odpoczniesz :wink: