KWIETNIÓWECZKI 2012 :)

09/11/13 12:06:43

O to już super Wojtusiowi przyjął się nabiał skoro śmietanę wsuwa i jest ok.4 Ja dziś obejrzałam młodego i brzuszek i boczki w gęsiej skórce, a na udkach pojawiły się dwie plamy szorstkie ale nie suche i nieswędzące. Podjęliśmy z eM decyzję że odstawiamy czekamy aż wszystko poznika i startujemy z jogurtami ale kozimi, może załapie w końcu :roll: kuźwa takie to uciążliwe gdy dziecko nie może jeść nabiału, mój to nawet kanapek nie chce :( masakra nie mam pomysłów na śniadania bo wszystko na nie. Jedynie zupy i drugie danie wcina ładnie. Dobrze ze chociaż tyle. Wczoraj wieczorem skoczyliśmy do outletu smyka i kupiłam młodemu fajne butki zimowe za 45 zł a więc mam problem z głowy. Do lutego przehula bo tylko rozmiar większe byly a później pomyślę nad czymś porządniejszym na roztopy zimowe.

KWIETNIÓWECZKI 2012 :)

08/11/13 15:54:59

I jeszcze jedno - czy Wojtuś miał azs zdiagnozowane? Pamiętam że Laryska Bandziorka miała ale coś mi świta że jeszcze jedno dziecko miało.

KWIETNIÓWECZKI 2012 :)

08/11/13 10:13:33

A co do butów to zrobię tak jak Ty:) Tylko kupię rozmiar większe bo teraz nóżka podskoczyła mu więc pewnie przystopuje. A właśnie ile Wasze chłopaki mają teraz? Pytam o chłopców bo dziewczynki inne siatki mają. mój ma 92 :shock: i 13. Waga ok ale wzrost mnie przeraża tym bardziej że on beznabiałowy dotychczas prawie i martwię się o jego kości :? Rośnie jak na drozdżach a pepti nie chce pić, z ledwością 300 ml dziennie.

KWIETNIÓWECZKI 2012 :)

08/11/13 10:00:01

Oj Kochana nawet nie wiesz jak mi pomogłaś bo już mieliśmy zawiesić na dłuższy czas nabiał. czyli Twój też miał taką gęsią skórkę? Mój ma na boczkach i brzuszku po kąpieli różowa a w dzień taka beżowo-cielista. Na buzi czasem jakiś wyprysk czerwony, na czole czasem ale pojedynczy. czyli podobnie jak u Was?

KWIETNIÓWECZKI 2012 :)

08/11/13 08:08:35

heja dziewczyny:) Ale ten czas zapiernicza, Do niedawno urodziła, Mon jeszcze chwila i będzie miała swoje maleństwo przy sobie:) a nasze dzieciaki maja już ponad 1,5 roku :shock: Mój też czochrał jeszcze smoka ale do tego stopnia że w nocy ciągnął go czasem non stop :smo: Cztery dni temu poobcinałam wszystkie monie, była afera pierwszej nocy i na drzemce pierwszego dnia a teraz coraz lepiej. dziś w nocy nawet się nie obudził :lol: Dziewczyny nie piszecie już nic o alergii na nabiał więc zapytam??? czy Wojtusiowi już przeszła alergia bo pamiętam że on miał? Reszty nie pamiętam kto. Ja już wprowadzam po raz trzeci i nie wiem co myśleć. Za pierwszym razem dostał wysypki na ...łydkach :shock: za drugim po 3 tygodniach a dostawał już mały kefir dziennie, dostał na brzuszku ale takich dziwnych krostek niezlewających się w plamy, nieswędzących, przypominających gęsią skórkę. Odstawiłam na 4 tygodnie i wysypka złagodniała ale nadal w dotyku gęsia skórka i sama nie wiem od czego to eh te alergie. Kupy ma ładne. Kupułyście już zimowe butki dla swoich? mój w adidaskach pomyka i zastanawiam się czy kupić jakieś przejściówki czy od razu zimówki porządne. Boję się że noga podrośnie mu sporo a u nas zima i pluchy nawet w kwietniu. Pozdrawiam cieplutko i miłego dzionka :papa: :papa: