IN VITRO

29/04/10 09:32:24

wiewiura88 mój boże, nie wiem co mam napisać, łzy same pocisnęły się do oczu, łącze się z Wami w bólu.

IN VITRO

28/04/10 20:58:55

Witam Dziewczynki, przepraszam, że tak wpadam, ale nie mam teraz głowy do niczego, muszę podjąć ważną decyzję, i mam do Was pytanko i za razem prośbę. Proszę mi podpowiedzieć do kogo, jakiego lekrza najlepiej się zwrócić w nOvium, jeśli to możliwe, to bardzo proszę o nr. telefonu. Mam b delikatną i pilną sprawę, kwestia nie może czekać. Z góry dziękuję i pozdrawiam

IN VITRO

27/04/10 00:19:24

Witam Jest bardzo późno, w ciągu dnia miałam rodziców u siebie i niestety nie mogłam, a z wieczorka miałam szybciutko sprawdzić Wam obecność, a tu taka niespodzianka i muszę POGRATULOWAĆ AJSI Cudownie :):):) Ale dziewczynki naaaaskroooobaaaałyście dzisiaj, przeczytałam, kurcze głowa moja nie ta i wszystko mi się pomieszało. Minie bardzo mi przykro, i szkoda Zosieńki życzę, aby ten czas jak najszybciej zleciał. Anka jest czym się pochwalić - taka betunia :) maga30 ja na Twoim miejscu rozglądając się za kliniką miała bym na uwadze AH, są to nowe możliwości i warto żeby klinika miała je w ofercie. Moja nie ma i bardzo tego żałuję. Całuję Was wszystkie kobietki i dobrej nocki życzę. A i zapytam jeszcze, czy te wyniki na przeciwciała są refundowane??

IN VITRO

25/04/10 14:17:08

malinko my wiemy gdzie leży problem, a Ciebie to na prawdę mi szkoda, najpierw radość a potem rozczarowanie to musi być szok..... Kasiulek jak miło, że wpadłaś, no jakoś się trzymam - dziękuję :) Ja też dalej mam te swoje futrzaczki piątkę :) całuje Cię słodziutko :) lana106 kochana mam kupę tych świstków z wynikami, ale czy ten akurat to nie wiem. Napisz mi proszę o jaki dokładnie chodzi, i może ile kosztuje, ile się czeka, i czy jak coś, to czy to się leczy, bo nie wiem czy mam go zrobionego. Proszę bo nie mam chęci, ani sił na szperanki w necie - dziękuje i buźka. A i przypomnijcie mi dziewczynki, czy prolaktynę robimy w określonym dniu cyklu, czy tak z marszu można, i jak często trzeba ją robić. Ja kiedyś miałam ją wysoką, ale została uregulowana, a teraz kilka lat jak już jej nie powtarzałam, i nie wiem czy może powinnam?

IN VITRO

24/04/10 20:08:52

A o toksoplazmozę Ci chodzi, ja mam ją przebytą, więc mi nie grozi, badałam to. A jeśli chodzi o moje samopoczucie, to paskudne, nie jem, ciężko spałam, nawet nie mam ochoty nic koło siebie zrobić, po prostu tym razem jest mi bardzo,bardzo ciężko.