Mamy z 2012 roku

15/12/16 20:52:57

black nie, zaczynam wszystko od nowa. Mam stanowisko w salonie fryzjerskim i bede moje piekne paznokcie robic ;) dzięki za zyczonka ;) ale Wasze maluchy juz duze :)

Mamy z 2012 roku

12/12/16 21:23:17

Hej dziewczyny :) dawno mnie nie bylo... u nas jakoś leci :) K wczoraj skończył 3 latka... jest bardzo żywym, głośnym, krzyczącym i wymagającym dzieckiem.. jest wesoło jednym słowem, daje mi niezłą lekcję cierplowiści :shock: :shock: :shock: na szczęście chodzi do przedszkola więc nie jest tak źle ;) M zrobił się taki duży... zaczyna powoli pisać, czytać... taki mały poważny człowiek :) oprócz tego wracam powoli do pracy wiec czasu wolnego jest niewiele.. fajnie było tu znów zajrzeć :)

Mamy z 2012 roku

01/06/16 13:31:25

O kurde dziewczyny to już????? Dajcie znać jak maluchy już będą na świecie!!!! I jak się czujecie ;) Ja długo się nie odzywalam bo czasu brak, u nas Wszystko ok, M chodzi do przedszkola, K idzie od września razem z bratem i tak czas leci.

Mamy z 2012 roku

15/03/16 22:40:26

Natki mleko krowie dla każdego z naszych zoladkow jest ciezkostrawne( w końcu mamy takie same brzuchy) , jedynie jedne radzą sobie z nim dobrze, inne gorzej a w mleku nie uczula tylko laktoza (mój M na inne białko uczulony akurat). Wołowiny już nie daje ( młodzi jedli kilka razy) a w cielęcinie już są podobno inne, lżejsze białka, łatwiejsze do strawienia, więc czasem kupuje. W moim przypadku to nie jest moda, po wyeliminowaniu tych produktów, poczytaniu i posluchaniu kilku mądrych ludzi wszystko złożyło mi się w całość. Dzieci są zdrowsze, my też. A nie widzę problemu w tym żeby zmienić mleko krowie na jakieś inne bo jest ich mnóstwo tylko trzeba poszukać i się przestawić. Dla mnie żaden problem, no może taki ze ceny tych produktów oczywiście wyższe. Poza tym kiedyś była tylko telewizja.. I każdy wierzył we wszystko. Teraz jest większa świadomość ludzi dlatego pewnie powstają "mody żywieniowe" Aisak a nie probowalas dać innego mleka? Kozie mega zdrowe, roślinne już inny smak mają ale jak zrobisz kakao to może przejdzie ;) A I to jest właśnie moim zdaniem "wada" mleka. Dzieci chcą pić i pić.. Mało jedzą innych rzeczy tylko wszystko z mleka. Sama pamiętam jak byłam młoda płatki mogłam jeść 24/24... A później zdziwiona byłam skąd niedobory witamin.

Mamy z 2012 roku

15/03/16 20:50:07

Ile ludzi tyle opini. Ale krowie mleko ma białka które są ciężko strawne dla naszego żołądka, za duże ilości wapnia itp Co do mleka mm to na pewno nie jest ono podobne do krowiego. Chyba do żadnego, ale coś maluchom dać trzeba. U mnie M jest uczulony, K nie, ale nie daje mu też nic od krowy. Czasem trochę sera ale ostatnio nawet nie kupuje. Jogurt naturalny i masło to chyba jedyne rzeczy które do mnie przemawiają od krowy ;) Właśnie przed chwilą czytałam artykuł ( już chyba setny a ciągle je czytam :p ) o mleku. Mleko kokosowe robione w domu, mleko kozie ( ma skład najbardziej zbliżony do kobiecego) i inne roślinne są pyszne i kakao czy z miodem smakuje o niebo lepiej ;)